Skocz do zawartości

Czy petycja I-130 powinna byc zatwierdzona (approved) badz


widlek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy petycja I-130 powinna byc zatwierdzona (approved) badz pending gdy mam interview o zielona karte???

I - 130 zostala zlozona na mnie przez moja zone w 2004 r- rezydenta w czasie gdy bylem jeszcze w Polsce. W czasie Interview o zielona karte (zona jest juz obywatelem) ktore mialem w poniedzialek -oficer imigracyjny dal moja sprawe na pending i nie zatwierdzil jej. Powod - ma watpliwosci co do mojej petycji I -130 ( moja I-130 jest pedning). Kazal mi zadzwonic do Urzadu imigracyjneg Kaliforni zeby dowiedziec co sie z moja sprawa dzieje:) Wkrotce mam kolejne spotkanie za 10 dni o zielona karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zatwierdzic adjustment of status musisz miec zatwierdzona I-130 (Badz I-129 w przypadku wizy K1). I-130 nadaje ci numer imigacyjny. Bez tego nie mozesz dostac zielonej karty.

Dziwne ze miales interview skoro nie masz zatwiezonej I-130.

Czy dostales kiedykolwiek approval notice dla I130? Moze to tylko ich system.

Powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dostalem zatwierdzonej I -130 (mam tylko notice of action I-130 - przeniesione dokumenty z Urzedu imigracyjnego z Nebraski do Kalifornii). Po zlozeniu dokumentow o adjustment of status I- 485 w Chicago otrzymalem wraz z potwierdzeniem nr A#...pozniej po 2,5 miesiaca dostalem zaproszenie na moje interview.. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-130 bylo skaldane w USA...wtedy bylem jeszcze w Polsce

Przeszukaj swoje dokumenty!!!

Ja znalazlem swoj I-130 approved z marca 2006 w teczce zony, ktora o tym zapomniala? Juz jej nie pozmywam naczyn w tym tygodniu ;-) tyle mnie to stresu kosztowalo.

Jesli nie masz I130 approved to nie skladasz I485 jesli jestes na K3. Czekasz na approval notice of I130 i wtedy skladasz I485 - ja to tak zrozumialem i tak postepuje.

Pozdrawiam,

Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wnioski Karino??? Ja mialem zlozona I-130 kiedy zona byla rezydentem w 2004 r.(bylem wtedy w Polsce) W tym roku zostala obywatelem, wiec zlozylem I-485 (bylem na wizie F1). Moja I -130 jest ciagle pending (wraz z potwierdzeniem otrzymania I-485 przez USCiS w Chicago dostalem takze nr imigracyjny A# ) ale dostalem zaproszenie na interview-jutro druga wizyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...