Skocz do zawartości

Strzały w Wirginii


martinsen

Rekomendowane odpowiedzi

sluchaj czy ja mowie o przestepcach ? ....bo chyba w tych szkolach w ktorych byly strzelaniny .......zabojstw dokonali tamtejsi uczniowie .......i raczej nie byli to jacys przestepcy ..karani itp.

Piszesz ze istnieje cos takiego jak odpowiedzialnosc ....wlasnie widac jaka istniej odpowiedzialnosc .....i kolejny dowod na twoja naiwnosc ......tylko ciekawe skad te dzieciaki mialy bron ........pewnie znalazly w komodzie uu ojca

łoł no tak wy macie tam w usa prawa obywatelskie ...no jestem pod wrzeniem ...bo wiesz u nas w Polsce to jestesmy jeszcze zacofani

tylko co z tegoo wynika .....ze ludzie sobie strzelaja w centrach handlowych w szkolach .....i to nie z pobodek rabunkowych czy jak to tam nazywac przestepczych ...........ale dlatego ze .......albo maja jakies zaburzenia psychiczne albo zabijaj w afekcie i przede wszytkim slyszy sie ze to robia mlodzi ludzie (nie mowie ze w wiekszosci ...) uczniowie

i sorry to gdzie jest ta odpowiedzialnosc ????????????

wlanie uwazam ze dlatego powinno sie zakazac noszenia broni ....bo niestety duzo ludzi jest mozno nieodpowiedzialnych i sa tego takie skutki

jak dzisaj w virginii

moze mam stare statystyki bo zajmowalem sie tym jakis czas temu tak wiec ....daj mi ta

z ktorej skorzystales chetnie sie zapoznam w calosci

chodzi o linka dos trony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/st...ary,896813,2943

powinni wkoncu zakazac sprzedazy broni

Z tego co widze jestes typowym liberalem, a liberalizm jest mentalna choroba z ktorej sie trzeba leczyc. Czy jak zakaza sprzedazy broni, to myslisz ze przestepcy zastosuja sie i nie beda jej kupowac nielegalnie? Bo jezeli tak myslisz to sie bardzo mylisz. Co powinno byc zrobione to studenci i nauczyciele powinni miec prawo do noszenia broni na kampusach jezeli maja pozwolenie. Ja mam pozwolenie do noszenia broni ale nie moge nosic jej w szkole. Te idityzmy ktore wypisujesz uderza w szanujacych prawo obywateli. Takze pamietaj ze Sad Naiwyzszy USA sywierdzil ze policja nie ma obowiazku zeby protektowac indywidulancyh obywateli. Jak juz sie wylezysz to wtedy odzywaj sie bo teraz to majaczysz.

aż musze odpisać, bo takie [beeep]y wypisujesz że się w czasce lasuje.

po pierwsze bład logiczny. Jeśli ktoś jest za zakazem (w tym przypadku zakazem broni) nie może być (uogólniając) liberałem, a to dlatego iż liberalizm oznacza wolność!!! dalej idąc tym tropem, nasłuchałeś się chyba populistycznych gadek skrajnej prawicy (aktualnie przy korycie). Liberalizm jako mentalna choroba .. no cóż .. może żartowałeś, bo nie można być tak głupim (ewentualnie niedouczonym .. ale to można nadgonić, więc się nie przejmuj).

Sam piszesz nie wiedzac o czym. To co opisujesz to jest klasyczny liberalizm. W USA liberalizm ma calkowicie inne znaczenie niz w Europie i o tym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no wlsnie   ztym liberalizmem tez dales ciala czlowieku hahahhah ......to w jakim ty kraju zyjesz??????????????

czy ty wiesz gdzie zyjesz ......??????????????

Porownaj definicje liberalizmu klasycznego z liberalizmem amerykanskim. W USA liberalizm ma calkowicie inne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł no tak wy macie tam w usa prawa obywatelskie ...no jestem pod wrzeniem ...bo wiesz u nas w Polsce to jestesmy jeszcze zacofani  

Jezeli mi powiesz ze nie masz prawa do samoobrony to zeczywiscie powiem ze jestes zacofany. Jak przydziela mi policjanta dla kazdego obywatela do ochrony to wtedy sie zgodze, byc moze nie bedzie potrzeby posiadania broni, ale dopoki sie tak nie stanie to bede korzystal z praw jakie mi przysluguja. I w razie czego wole przezyc atak niz zoatac kolejna ofiara w statystyce. Jezeli Ty wolisz byc ofiara, Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze nie wiem??/// tak samo jak nie ma takiego podzialu jak na prawice i lewice w dzisejszej europie .....poglady tych formacji moga byc mieszane

ale uzyles slowa liberalizm ato jest pojecie bardzo ogolne .....tak wiec trzeba tez doprecyzowac o co chodzi dokladnie

no i nie pokzales mi strony ze statystykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s

Piszesz ze istnieje cos takiego jak odpowiedzialnosc ....wlasnie widac jaka istniej odpowiedzialnosc .....i kolejny dowod na twoja naiwnosc ......tylko ciekawe skad te dzieciaki mialy bron ........pewnie znalazly w komodzie uu ojca  

W Columbine kupily nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co z tegoo wynika .....ze ludzie sobie strzelaja w centrach handlowych w szkolach .....i to nie z pobodek rabunkowych czy jak to tam nazywac  przestepczych ...........ale dlatego ze .......albo maja jakies zaburzenia psychiczne albo zabijaj w afekcie       i przede wszytkim slyszy sie ze to robia mlodzi ludzie (nie mowie ze w wiekszosci ...)     uczniowie  

Czy w ogole wiesz jaka jest procedura kupna broni, i aplikacji na CCW permit? Jakbys przeczytal moje posty to bys zauwazyl ze posiadacze CCW permit i posiadacze legalnej broni w 99.99% nie popelniaja przestepstw. Przesteptwa z uzyciem broni sa popelniane przez ludzi ktorzy nie powinni posiadac broni i nabyli ja nielegalnie. Jezeli tego nie mozesz zrozumiec to szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze nie wiem??///    tak samo jak nie ma takiego podzialu jak na prawice i lewice  w dzisejszej europie .....poglady tych formacji moga byc mieszane  

ale uzyles slowa liberalizm    ato jest pojecie bardzo ogolne .....tak wiec trzeba tez doprecyzowac o co chodzi dokladnie  

no i nie pokzales mi strony ze statystykami

http://www.justfacts.com/gun_control.htm

http://www.packing.org/

http://www.gunfacts.info/

http://www.2asisters.org/gunfacts/

http://www.gunowners.org/fs0404.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakos nawet nigdy nie myslalem ze zostane ofiara .....ofiara strzalu z pistoletu ......a prawo do samoobrony ma kazdy ......tylko ...kazdy tez ma prawo do bezpieczenstwa .......a jak ja slysze raz po raz ze ciagle ktos ginie z rak jakiegos wariata ...kazdy nosi giwere i moze jej uzyc .....jesli poprostu sie pod[beeep]i i nie bedzie panowal nad soba .......to ja dziekuje ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...