Skocz do zawartości

Strzały w Wirginii


martinsen

Rekomendowane odpowiedzi

to co chcesz mi pokazac roznice miedzy amerykanskim liberalizmem a neokonserwatyzmem ?? :shock:

Czy naprawde masz problemy ze zrozumieniem slowa pisanego? Upierasz sie ze klasyczny liberalizm nie ma zastosowania bo wywodzi sie z Oswiecenia. Pokazuje ze ma, a ty dalej swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale nie rozumiesz ze chodzi mi o glowna doktryne a nie jej elemnty poszczegolne ...ktore jak jest napisane sa jeszcze zywe .....liberalizm klasyczny jak przeczytales przeszedl przeobrazenie ..i teraz ma postac neokonserwatyzmu jak wynika z pwn ......i chesz mi pozkac rozniece pomiedzy czym? amerykanskim liberalizmem a neokonserwatyzmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz ze chodzi mi o glowna doktryne a nie jej elemnty poszczegolne ...ktore jak jest napisane sa jeszcze zywe .....liberalizm klasyczny jak przeczytales przeszedl przeobrazenie ..i teraz ma postac neokonserwatyzmu   jak wynika z pwn ......i chesz mi pozkac rozniece pomiedzy czym?   amerykanskim liberalizmem a neokonserwatyzmem?

Ciekawe gdzie to pezczytales. PWN pisze wyraznie ze neoliberalizm i klasyczny liberalizm dalej istnieja i ze saba konkuruja i ze klasyczny liberalizm bywa czasami nazywany jest neokonserwatyzmem. Chcialem ci pokazac roznice pomiedzy liberalizmem amerykanskim (ktory w USA nazywany jest po prostu liberalizmem) a liberalizmem klasycznym ktory w USA jest podwalina partii republikanskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no i ten Koreanczyk nabyl ..legalnie ta bron ,,,nie wiem jakim cudem chory psychicznie ...dostal pukawke ......za malo informacji ..moze pozniej zachorowal .....ale cos jednak z tymi pozwoleniami na bron jest nie tak

Po piersze on nie mial pozwolenia na bron. Zeby kupic bron to nie potrzeba pozwolen. Dopiero zeby nosic bron potrzeba pozwolenie, wiec nie znajac sie na realiach wypowiadasz sie o rzeczach o ktorych sie nie znasz. Jak dla mnie jestes lewakiem (liberalem po amerykansku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic bron to nie potrzeba pozwolen. Dopiero zeby nosic bron potrzeba pozwolenie, wiec nie znajac sie na realiach wypowiadasz sie o rzeczach o ktorych sie nie znasz. Jak dla mnie jestes lewakiem (liberalem po amerykansku).

aa no to super ...jeszcze dodajac do tego liberalne prawo virgini , ktore jak wyczytalem zezwala na kupno broni po skonczeniu 12 lat ........to mamy super miesznake wybuchowa ........

moze sie nie znam na przepisach dotyczacych broni .....i nie trzeba zezwolenia zeby kupic bron .......ale to swiadczy o tym ze kazdy moze ja nabyc nawet psychicznie chory czlowiek ........a pozwolenie na noszenie? no sorry ......to jak ktos planuje powybujac pol klasy to bedzie sie o to staral ? czy kupi bron i tego samego dnia pojdzie postrzelac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic bron to nie potrzeba pozwolen. Dopiero zeby nosic bron potrzeba pozwolenie, wiec nie znajac sie na realiach wypowiadasz sie o rzeczach o ktorych sie nie znasz. Jak dla mnie jestes lewakiem (liberalem po amerykansku).

aa no to super ...jeszcze dodajac do tego liberalne prawo virgini , ktore jak wyczytalem zezwala na kupno broni po skonczeniu 12 lat ........to mamy super miesznake wybuchowa ........

moze sie nie znam na przepisach dotyczacych broni .....i nie trzeba zezwolenia zeby kupic bron .......ale to swiadczy o tym ze kazdy moze ja nabyc nawet psychicznie chory czlowiek ........a pozwolenie na noszenie? no sorry ......to jak ktos planuje powybujac pol klasy to bedzie sie o to staral ? czy kupi bron i tego samego dnia pojdzie postrzelac

Jezeli osoba jest psychicznie chora, to nie ma prawa kupic broni. Morderca z VT byl skierowany na badania, ale sie nigdy na nich nie pojawil wiec legalnie mogl kupic bron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miales mi chyba pokazac roznice pomiedzy liberalizmem amerykanskim ....a liberalizmem w rozumieniu europejskim ..a nie podwaliny partii republikanskiej

liberalizm klasyczny jest bardzo zblizony do liberalizmu europejskiego

Europejski liberalizm - opowiada się za rozszerzeniem zakresu swobód obywatelskich (liberalizm polityczny) oraz ograniczeniem ingerencji państwa w rynek (liberalizm gospodarczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozwolenie na noszenie? no sorry ......to jak ktos planuje powybujac pol klasy to bedzie sie o to staral ? czy kupi bron i tego samego dnia pojdzie postrzelac

To czy w takim razie myslisz ze jak bedzie totalny zakaz posiadania broni to szaleniec nie zdobedzie broni? Jezeli tak myslisz to jestes smieszny a do tego naiwny.

Obejrzyj sobie to video

http://www.foxnews.com/video2/launchPage.h...nch%20Page&News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...