Skocz do zawartości

co wybrac??


jagodaooo

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie i prosze o jak najszybsza podpowiedz otoz jestem na etapie skladania papierow na zielona karte (moj maz jest obywatelem) i chodzi oto ze nie wiem co z tym wszystkim zrobic czy zlozyc to przez adwokata czy tez sama. Mam wielu znajomych ktorych zdania sa podzielone i w sumie juz sama nie wiem dlatego prosze o pomoc jezeli radzicie zebym zlozyla sama to gdzie moglabym takie dokumenty wypelnic w Chicago?? Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie i prosze o jak najszybsza podpowiedz otoz jestem na etapie skladania papierow na zielona karte (moj maz jest obywatelem) i chodzi oto ze nie wiem co z tym wszystkim zrobic czy zlozyc  to przez adwokata czy tez sama. Mam wielu znajomych ktorych zdania sa podzielone  i w sumie juz sama nie wiem dlatego prosze o pomoc jezeli  radzicie  zebym zlozyla sama  to gdzie moglabym takie dokumenty wypelnic w Chicago?? Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Jak rozumiesz co pisze w formularzach, to zalatw to sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna poradzic sobie samemu o ile znasz angieski to w instrukacjach do formulazy wszystko jest wytlumaczone.

Wszystkie formy znajdziesz na www.uscis.gov dla ciebie potrzebne jest I-130 i adjustment of status. Suzo instrukcji i przykladowo wyp0elninych wnioskow jest rowniez na www.visajourney.com

Jesli nie mialas wczesniej problemow imigracyjnych to powinno byc OK, jesli masz cos na sumieniu to skonsultuj sie lepiej z adwokatem.

KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna poradzic sobie samemu o ile znasz angieski to w instrukacjach do formulazy wszystko jest wytlumaczone.

Wszystkie formy znajdziesz na www.uscis.gov dla ciebie potrzebne jest I-130 i adjustment of status. Suzo instrukcji i przykladowo wyp0elninych wnioskow jest rowniez na www.visajourney.com

Jesli nie mialas wczesniej problemow imigracyjnych to powinno byc OK, jesli masz cos na sumieniu to skonsultuj sie lepiej z adwokatem.

KW

Najlepiej poszukaj sama w instrukcjach, bo w tych przykladowych wypelnieniach form (np. I-864, G-325, I-765, I-131) sa bledy, ktore moga Cie kosztowac RFE a tym samym odroczenie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...