Skocz do zawartości

juz po interview w newark


malamut

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zaliczylam interview na gc w newark ze skutkiem pomyslnym :)

poszlo w miare szybko od zlozenia papierow 4 i pol miesiaca

teraz mam male pytanie:

czy ta pieczateczka wystarczy bym mogla wyjechac z usa czy musze czekac na ten plastik?

i jesli juz po slubie (z obywatelem) jestem ponad rok wiec czy dostaje ta conditional gc na rok czy na dwa, w paszporcie mam na rok

swoja droga niezle kombinuja z ta conditional gc za rok znow plac 205$ i 70 na odciski :) jakby nie mieli ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z NJ, na plastik czeka sie od 2 tygodni do roku czasu. Dlatego masz wbita pieczatke do paszportu na rok (ale i tak dostaniesz tymczasowa green card na dwa lata).

Mozesz leciec z pieczatka choc mozesz byc zatrzymana przy powrocie do USA i jeszcze raz sprawdzona. Generalnie lepiej miec plastik.

Niestety dopiero za rok i 9 miesiecy bedziesz mogla starac sie o nowa green card (a nie za rok czasu). I oplaty beda wyzsze niz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym ta kontrola polega?

czyli lepiej czekac na plastik ?

dzieki za odp

na tym, ze Cie biora do osobnego pokoju i sprawdzaja czy na pewno masz przyznana green card itd. i moze to potrwac nawet kilka godzin. Moze byc tak, ze Cie puszcza, ale poniewaz zdarzaly sie rozne sytuacje (typu falszywe pieczatki itd), wiec zaostrzono kontrole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...