Skocz do zawartości

Studia a GC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie: otóż słyszałem że gdy się studiuje w USA to można złożyć podanie o GC i szanse na dostanie go są bardzo duże. Może mi ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć?

Mam też 2 pytanie:

Czy gdy zmieni się rząd w USA przepisy imigracyjne też jakoś się zmienią? Słyszałem że Barack Obama chce ułatwić imigracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

boże! czemu te przepisy są takie durne? dlaczego nie mogą tak zrobić jak kanada? a potem się dziwią że mają 10 mln nielegalnych

A jak w 2008 roku sie zmieni rząd to zmienią przepisy imigracyjne?

słyszałem że barack obama zniesie wszystkie wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże! czemu te przepisy są takie durne? dlaczego nie mogą tak zrobić jak kanada? a potem się dziwią że mają 10 mln nielegalnych

A jak w 2008 roku sie zmieni rząd to zmienią przepisy imigracyjne?

słyszałem że barack obama zniesie wszystkie wizy.

Jest kwestią dyskusyjną czy Barack Obama zostanie prezydentem - walka o to kto zostanie kandydatem Demokratów dopiero się rozpoczęła, a nawet gdy wygra czekają go jeszcze wybory prezydenckie.

Żaden prezydent nie może znieść wiz bo ma taką fantazję. Gdyby to zależało tylko od prezydenta to już dawno byłaby amnestia, bo Bush bardzo popiera ten pomysł. Jednak decyzja nie należy do niego. Skąd zresztą masz informację że Obama chce znieść wszystkie wizy? Gdyby wyskoczył z takim pomysłem to przegraną ma jak w banku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na serio nie zmienią się nigdy te przepisy?

Przepisy imigracyjne ciągle się zmieniają, ale niekoniecznie muszą w najbliższym czasie zmienić się na takie które będą Tobie pasowały. Propozycje większych zmian (głównie takich związanych z nielegalnymi imigrantami) wpływają częściej niż politycy amerykańscy kichają :( ale póki co żadna nie weszła w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże! czemu te przepisy są takie durne? dlaczego nie mogą tak zrobić jak kanada? a potem się dziwią że mają 10 mln nielegalnych

A jak w 2008 roku sie zmieni rząd to zmienią przepisy imigracyjne?

słyszałem że barack obama zniesie wszystkie wizy.

Przepisy nie sa durne. Jestes naiwny jezeli myslisz te 12 milionow nielegalnych pokonczylo szkoly w USA. Wieksza czesc tych nielegalnych to nic innego niz piata kolumna z Meksyku. I bron Boze nasz wszystkich przed Obama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...