Skocz do zawartości

Studia a GC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
I bron Boze nasz wszystkich przed Obama.

Zakładając że wybory prezydenckie wygra demokrata i biorąc pod uwagę że notowania Obamy wciąż rosną, jeżeli tylko nie popełni kardynalnego błędu podczas kampanii to szanse ma spore. Ma znakomitą prezencję, przystojną, wykształconą i wyszczekaną żonę i jest świetnym mówcą. Ma dwie urocze córeczki. Młody, energiczny, niesplamiony skandalami polityk, który ma szansę poprawić wizerunek USA na świecie.

I tak na niego nie zagłosuję :( choć go lubię jako faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie mi co mam robic? Walczyc o to czy sobie odpuscic?

Studia w USA to nie będzie zmarnowany czas, nawet gdy koniec końców zdecydujesz wrócić. Na studiach możesz nawiązać kontakty zawodowe które pomogą w późniejszym zalegalizowaniu stałego pobytu. Poczytaj raz jeszcze link który wkleiłam wcześniej (ten z artykułem o GC po wizie F1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bron Boze nasz wszystkich przed Obama.

Zakładając że wybory prezydenckie wygra demokrata i biorąc pod uwagę że notowania Obamy wciąż rosną, jeżeli tylko nie popełni kardynalnego błędu podczas kampanii to szanse ma spore. Ma znakomitą prezencję, przystojną, wykształconą i wyszczekaną żonę i jest świetnym mówcą. Ma dwie urocze córeczki. Młody, energiczny, niesplamiony skandalami polityk, który ma szansę poprawić wizerunek USA na świecie.

I tak na niego nie zagłosuję :( choć go lubię jako faceta.

Ja tez mam znakomita prezencje, jestem przystojny, wyksztalcony, moja zona jest wyszczekana zbytnio az nad to, a mowca tez swietnym jestem. Jeszcze 2 corek nie mam, ale mlody, energiczny i zadnych skandali nie rozpetalem, wiec moge zostac prezydentem!!

To jest polityka, a nie wybor mistera roku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...