Skocz do zawartości

ślub z obywatelem polsko-amerykańskim


asia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Aby zlozyc dokumenty na wize K3 nie trzeba miec zatwierdzonego I-130.

A juz napewno jest sie trzy razy szybciej w USA niz czekajac na I-130.

Napewno pozniej jest jeszcze wiele do zalatwienia i czeka sie dlugo na zalatwienie wszystkich spraw "do konca". Ale jesli sie kocha i teskkni i placze do poduszki za ukochana osoba, to chyba lepiej byc juz z tym kims jak najszybciej i razem czekac na "papierki" niz wciaz z daleka od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki wszystkim za wszelkie info

tak juz tym wszystkim tzn.informacjami byłam załamana ze przestaąłm wchodzic na forum zeby sie nie dobijać bardziej.trudno trzeba czekac to bede

myslałąm jeszcze nad tym aby pójść i starać sie o wizę turystyczną, ale ostatnio byąłm w ambasadzie w litopadzie i moja sytuacja prawna, materialna jest taka sama więc chyba nie ma sensu pójść bo nie dostane a potem jak bedziemy składac papiery na mnie to jeszcze sie przyczepią czemy w formularzu na wize turystyczna nie wpisaąłm narzeczonego??jak myslicie???pewno wszystko jest mozliwe

takze jeden wniosek:czas,czas i jeszcze raz czas

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prosze o porade w nastepujacej sprawie:

30 lipca dostalam wize turystyczna:)))))))))) i mam pytanko:

czy bedac juz w USA moge tam starac sie o wize imigracyjna???(maz jest obywatelem)

Czy to musi byc w Polsce?bo to jakies badania trzeba robic itp. i nie wiem czy bede musiala przyleciec czy tam mozna wszystko zalatwic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak: podałam wszystko zgodnie z prawda:)) i dlatego sie zdziwilam ze dostalam hihihih>>ale u mnie byla taka sytuacja ze maz nie zlozyl jeszcze petycji I-130 gdyz zginal certyficat ...natz czy jakos tak, ktory trzeba wpisac we wniosq i moze dlatego...

a teraz prosze o odpowiedz na moje pytanko jesli ktos zna...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba raczej mozecie zlozyc w usa jesli bedziesz na zwyklej wizie turystycznej.przeciez bedziesz legalnie i masz prawo sie starac o gc tak jak wszyscy malzonkowie obywateli.pozbierajcie wszystkie potrzebne dokumenty(jesli jestes w pl jescze to wez zupelny akt urodzenia i zupelny akt slubu,paszport rzecz jasna,nie wiem jak zaswiadczeniam o niekaralnosci jest bo nie wiem ile ono musi byc wazne no i maz musi znalesc ten certyfitak i social security.wypelniac I-130 biografie na was obojgu i z ty do imgration)w Polsce mozna skladac ale sa warunki ktore nie wszyscy spelniaja a z badaniami jest tak samo jak tu w Polsce.Jesli dojdziecie do tego etapu to wam wszystko dokladnie wyjasnia i podadza gdzie mozesz je zrobic a raczej musisz.ja z mezem chcielismy zlozyc w pl ale przepisy sie zmienily i maz w usa na mnie skladal i juz niedlogo zakonczenie sprawy :)

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...