Skocz do zawartości

ślub z obywatelem polsko-amerykańskim


asia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A czy swiadectwo o niakaralnosci bedzie potrzeba przeltlumaczyc przez przysieglego tlumacza?? Sorki ze tak wypytuje ale chce wziac wszystko co trzeba:)

A co do info z tymi dokumentami to dzieki:) wysle jakos...

A poza tym musze sie pochwalic...na 10 lat wize dostalam:)))))))))))))

Tylko tu mi sie nasuwa nastepne pytanie: czy moge legalnie byc tam pol roq czy rok???bo po jakims czasie wiem ze mam przyleciec do PL ale podobno to uzaleznione jest od czasu waznosci wizy...

Matko jakie to wszystko pokrecone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lilkaa co do waznosci wizy pobytowej to Ona moze byc wazna max.6 miesiecy i wiekszosci taka wize sie dostaje ale mozesz tez dostac wize pobytowa na pare tygodni.

Mozesz tez przedluzyc sobie pobyt w USA o nastepne 6 miesiecy ale wtedy musisz sie liczyc z tym ze moga Ci wydac wize pobytowa krotsza lub tez wcale.

I najwazniejsze o czym osoby nie zdaja sobie sprawy ,jesli bedziesz w USA np 6 miesiecy lub tez dluzej i legalnie i potem na czas wrocisz i bedziesz chciala znow leciec to nie mozesz byc w Polsce pare dni,pare tygodni(powinno sie odczekac pare miesiecy ) poniewaz wtedy zachodzi podejrzenie ze po 1 pracowalas a 2 sprawa ze nic Cie nie trzyma w Polsce.Jesli juz musisz wrocic w krotkim okresie czasu wtedy musisz podac wazne przeslanki do tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy swiadectwo o niakaralnosci bedzie potrzeba przeltlumaczyc przez przysieglego tlumacza?? Sorki ze tak  wypytuje ale chce wziac wszystko co trzeba:)

A co do info z tymi dokumentami to dzieki:) wysle jakos...

A poza tym musze sie pochwalic...na 10 lat wize dostalam:)))))))))))))

Tylko tu mi sie nasuwa nastepne pytanie: czy moge legalnie byc tam pol roq czy rok???bo po jakims czasie wiem ze mam przyleciec do PL ale podobno to uzaleznione jest od czasu waznosci wizy...

Matko jakie to wszystko pokrecone...

A ze tak zapytam to po co Ci swiadectwo niekaralnosci? Przeciez nie jest wymagane w USA.

Poza tym jak zlozysze dokumenty do USCIS to juz nie masz wizy, tylko toczy sie sprawa o legalizacje pobytu. Niewazne czy bedzie to 2 miesiace czy rok - ty juz wizy nie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly wlasnie dlatego jestem zdziwiona ze dostala ja.ja probowalam i mi nie wyszlo.pow ze wiza turystyczna nie sluzy do emigracji tylko jak sama nazwa wskazuje turystyczna.czyli pojechac zwiedzic i wrocic i jak najbardziej sie z tym zgadzam.ale nie narzekam.straszyli mnie wszyscy ze duzo roboty przed nami i czekania.a wcale nie bylo tak strasznie chociaz jeszcze nie wszystko jest dopiete na ostatni guzik.poszlo w miare szybko i bez wiekszych komplikacji.czyli teraz co?w jakiej ona jest sytucji??bo nie wiem za bardzo.jest dobrze czy nie za bardzo??bo wize ma ale dostanie wjazd max na 6mies a sprawa gc w tym czasie na pewno sie zakonczy.no i jak to bedzie wygladalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...