Skocz do zawartości

Interview GC


Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo z mezem mamy interview i nie wiem czego mozemy sie spodziewac. On podchodzi do tematu bardzo lekko (gdyz pobralismy sie z milosci, a nie dla papierka) ale ja sie obawiam, ze beda sie wypytywac jakies dziwne rzeczy, ze nie bedziemy miec wystarczajacych dokumentow potwierdzajacy nasze malzenstwo i wszystko zacznie sie przedluzac. Tak wiec, co najlepiej zabrac ze soba? O co pytaja? Jak dlugo trwa rozmowa?

I jeszcze jedno. Powiedziano mi, ze wraz ze wszystkimi dokumentami mam wyslac wyniki badan lekarskich. Wszystko wyslalam pod koniec kwietnia, a na poczatku sierpnia mam interview, czy powinnam robic nowe badania? PROSZE O POMOC!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja rowniez mam interview w przyszlym tygodniu i rowniez tak samo jak Ty wyslalem szczepienia i badania razem z innymi formularzami. Jednakze w zawiadomieniu o interview jest napisane zeby przyniesc w kopercie te badania a zaraz za tym w nawiasie cytuje: "(unless already submitted)"

Tak ze ja osobiscie nie bede juz robil nowych badan, bo swoje juz wyslalem wczesniej zreszta jestem w posiadaniu kopii tych badan - kopie dostalem razem z orginalem w kopercie....

Co do dokumentow potwierdzajacych nasz wspolny zwiazek zabieram ze soba umowe o wynajecie mieszkania, wspolne rozliczenie podatkowe za ostatni rok, wyciag z wspolnego konta bankowego i troche zdjec...

Niestety na ubezpieczeniu samochodowym moje imie nie widnieje chociaz jestem podciagniety pod ubezpieczenie zony.

A z pytaniami damy sobie rade. Swoja droga ciekawe czy zauwaza ze obydwoje zostalismy przy swoich nazwiskach i czy sie do tego nie przyczepia.

Co jeszcze... wiem ze nie posiadam rozliczcen za ostatnie 3 lata ale gdzies wyczytalem ze tylko potrzebne jest rozliczenie za ostatni rok tak ze tutaj tez nie powinno byc problemu.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze sie nie staresowac, wszystko bedzie dobrze :)

w koncu pobraliscie sie z milosci, prawda? :D

prosze sie ladnie ubrac, zabrac ze soba pare albumow zdjec( trzy zdjecia trzeba zazwyczaj zostawic),

kopie wszelkich dotychczas wyslanych dokumentow jesli macie, poprzednie badania sa OK, rozliczenie podadtkowe wystarczy ostatnie

zajzyj tu:

http://www.fiance.republika.pl/

i tu: ale to sie nie czesto zdaza,

http://www.visajourney.com/forums/index.ph...ge=exampleq#aos

i na OAS forum na visajourney.com

Powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo.

Niestety nie mam wspolnego rozliczenia podatkowego (pobralsmy sie w tym roku) no i mieszkamy u rodziny wiec nie mamy umowy o wynajecie :)

Z dokumentow to mamy wspolne konto i health care (no i oczywiscie zdjecia, maile, kartki, bilety lotnicze) ale czy to wystarczy?

Trantitla napisz pozniej jak Ci poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wywiad w czwartek tak ze napisze w czwartek wieczorem male sprawozdanie. co do papierow potwierdzajacych wspolne zycie to tak naprawde nie ma sztywnej listy ktorej sie trzeba trzymac. kazdy ma inna sytuacje - tak ze bierz to co masz plus duzy usmiech na twarzy i wszystko bedzie dobrze. (nie zapomnie o mezu :) !!!)

zycze malego stresu i szybkiego zalatwienia sprawy!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz po spotkaniu. Sprawa rozpatrzona pozytywnie w ciagu 15 minut.

Padly tylko trzy pytania:

-czy pracuje i co robie

-na jakiej podstawie moja j1 wiza byla wydana

- gdzie poznalem swoja zone

Sprawdzenie danych na formularzach (jak numer tlefonu, adres, imiona rodzicow)

Poza tym zostalem poproszony o przedstawienie oryginalu mojego swaiadectwo urodzenia, naszego wspolnego konta bankowego oraz dowodu wspolnego wynajecia mieszkania, okazanie paszoportow i praw jazdy i albumu ze zdjeciami (trzy zdjecia pani urzednik zatrzymala)

Aha forma i-94 zostala przez pania urzednik zatrzymana co odkrylem dopiero w domu przegladajac znow papiery (chyba ze to moje niedopatrznie i zostawielm forme w biurze imigracyjnym przez przypadek)

Niestety pieczatki do paszportu nie otrzymalem ale dostalem powiadomienie ze karta zostanie wyslalna poczta w ciagu 2 -4 tygodni...

Zycze powodzenia Tobie sloneczko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...