Skocz do zawartości

Co na miejscu ?


Rekomendowane odpowiedzi

lool

ZDJęCIE ? MAM PO 10 GODZINACH LOTU JESZCZE WYGLąDAć łADNIE? PORAżKA... :)

poprostu jak mnie rozdzielą z nim to musze wiedziec gdzie dalej go zobacze

P.S. a jak ktoś jedzie np. odwiedzic kogos z rodziny, i nie zna angielskiego , to co robią z takimi ? ( jak bylam w ambasadzie to było pełno takich osób, urzędnicy próbowali ich pomęczyc ale oni ani be ani me)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no dobrze, uspokojona :)

a mam jeszcze pytanie : Jade od 9 do 21 sierpnia ( 12 dni)

czy jak mnie zapyta na ile jade, to poiwdezieć ze na 2 tygodnie czy lepiej powiedzieć mu że na 12 dni dokladnie ? ( samolot mam o 23.40) , a jak go przesuną i wylece 22.09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam Cie uspokoic. Naprawde na lotnisku nie jest tak zle. Moi dziadkowie (oboje byli wtedy po 70-tce), bez kompletenie zadnej znajomosci jezyka, pierwszy raz w samolocie, pierwszy raz w stanach... ba nawet pierwszy raz zagranica i dali sobie rade i z papierkami i z urzednikami immigracyjnymi. Spokojnie dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jestem juz od paru dni w NY, najpierw mialam szczescie i w ambasadzie trafilam na ''szybka pania z okienka nr 2'' , a teraz na lotnisku nie mialam rozmowy, nawet jednego pytania ( a widzialam ze w innych kolejkach ludzie rozmawiali jakis czas z urzednikiem) odciski palcow, zdjecie z kamery internetowej, pieczatka na 6 miesiecy i narazie :) a tak pozatym to NY jest brudny, pelen punjabow z Indii, arabow i chinczykow, mam bardzo dobra orientacje w terenie i pamiec fotograficzna ale nadal mam problemy z subwayem.,....za duzo poprostu tych linii , jedna pod ziemia, druga na ziemi, trzecia nad ziemia....i co najwazniejsze trzeba sie orientowac w ktorym kierunku chcemy jechac a znaki i mapy sa zalosne, i nie pomagaja za nic w swiecie

pozdrawiam[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowojorskie metro jest tak czysto oznaczone!! Mapy przejrzyste. Potrzeba tylko opanowania uptown i downtown, co oznacza troche co innego niz w innych miastach... Nie wyobrazam sobie lepszego ooznakowania i oznaczenia subwaya.

A to, ze Ny jest zlepkiem narodowosciowym, to wiadomo nie od dzis... Tylko wyjrzyj poza manhattan, bo widzic sam NYC(mnhtn), to nie to samo co caly Nowy Jork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...