Skocz do zawartości

Wybory


obywatel_kane

Rekomendowane odpowiedzi

gabrielangela tego nie wiemy co sobie dany czlowiek mysli i co chce dostac,ja moge np powiedziec ze zdaje sobie z tego sprawe,,nawet dzis mowil o tym politolog ze tak bylo za czasow SLD ze wygrali wybory i potem ludzie sie od nich odwrocili bo niby z reform zostalo tyle co nic i czesc osob na to tez patrzyla no ale sam zobaczysz jak to bedzie

Juz sie mowi ze z PSL tak latwo nie bedzie i beda zgrzyty i moze byc tak jak bylo 2 lata temu :)

Zgadza sie, odwrocili sie od SLD, a wczesniej jeszce od AWS po wygranej.

Ja pisze o PiS, najwyrazniej od ktorego ludzie sie nie odwrocili, bo zdobyl pare % wiecej niz w poprzednich wyborach.

Widzisz, a ja slyszalem ze zgrzytow nie bedzie. Dwa lata temu byly zgrzyty miedzy PO i PIS, partiami ktore uzyskaly bardzo zblizony wynik. Wiec co ma byc tak jak 2 lata temu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

gabrielangel tak jak napisales ze moze tych tzw zgrzytow nie bedzie ale co bedzie za 6 miesiecy,za rok czasu to nikt nie wie i tego sie obawiam ze znow bedzie jak bylo.. zgrzyty powinny byc ale takie ktore daja sile ,daja szanse na cos aby cos zmienic a nie utrzymac pewne sprawy na tym poziomie jak sa teraz.

Jak narazie to ladnie wszystko wyglada i aby sie udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...