Skocz do zawartości

Wybory


obywatel_kane

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze robi sie jedno stronie a myslalem ze bedzie inaczej

mysle ze mozna wszystkim wytknac pewne slabosci,niedoskonalosci i pokazac Ich jako smiesznosc..

Wazne aby zachowac w tym wszystkim granice ,ostatnio nad tym myslalem i wcale sie nie dziwie jak moje zycie wyglada kiedy to wlasnie niby normy okreslaja kto jest ok a z kogo mozna sobie robic drywni i posmiewisko,,pamietajcie o tym w swoim zyciu.

Hej, prosze bardzo, zeby nie bylo jednostronnie wytknij smiesznosc politykom PO albo LiD'u ( Samoobronie czy LPR trudno nie jest ).

Niestety to co ja napisalem to sa fakty, a to ze jest to smieszne... no coz, powinno byc raczej wszystkim przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A po co ja mam wytykac ,wystarczy co pokaza po wyborach i jak zaczna ludzie wytykac ..Bo ladnie sie mowi przed wyborami a potem co do czego okazuje sie ze potrzeba duzo czasuuu i pracy aby cos zmienic ...

po drugie napisalem post ale wycialem go bo tak naprawde powiedziawszy to mnie bardziej interesuje to co sie dzieje w zyciu codziennym niz politycznym i tak jak napisalem wczesniej,jesli poprawi sie stosunek ludzi do ludzi,rodakow do rodakow to wtedy bedziesz mogl zapomniec o tzw smiesznosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0d a pamietasz ten poslizgl w latach 90 kiedy to SLD mowilo o tym ze za Ich rzadow gospodarka poszla do gory tylko ze wczesniej byl rzad inny :)

widac to jest jakas skaza :)

tylko że wtedy nie4 było komu (czyt. mnie) i gdzie (czyt. tutaj) to wytknąć :) nie no oczywiście że tak było - zobaczymy za 4 lata jak wyjdzie kolejnemu rządowi (albo i za dwa latka.. kto wie? :))

co do śmieszności: wszyscy są zabawni - szkoda że nie ma nikogo poważnego..

przykłady na śmieszność PO: "ucieczka Polaków do neoliberalnej gospodarki irlandzkiej" ;-)

przykłady na śmieszność LiD: choroba fikip.. fyrip.. fyly... filipska hep

warto śledzić werdykty sądów z tzw. trybu wyborczego

i jeszcze jedno na koniec: dopóki w legislacji nie uświadczymy odpowiedzialności jednostek za obietnice wyborcze, dopóty będziemy mieć takie obietnice jakie mamy: 3 mln mieszkań, miliardy kilometrów autostrad, setki stadionów narodowych, wysokie płace, niskie podatki..

a wystarczy jeśli się wprowadzi (niestety mało oddające preferencje wyborcze) okręgi jednomandatowe - wtedy to parlamentarzystom będzie zależało na utrzymaniu elektoratu a wyborcy będą widzieć jasno i wyraźnie jak się "ich" poseł sprawuje

warto iść na wybory bo to jedyna legalna możliwość zmiany władzy - a jeśli ktoś nie wie na kogo to polecam przeprowadzenie krótkiego testu:

http://wybory2007.wp.pl/kalkulator.html?ti...c&_ticrsn=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie o to że są osoby które uważają, że skoro są na emigracji to nie powinny głosować. No i o to że nie są dziećmi :)

Bozenno - w tej dyskusji bierze udział kilka osób o skrajnych poglądach, ale jakoś nikt się nie ciska z wyjątkiem Ciebie. Proszę ostatni raz o spokój albo posypią się ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavscout co to ma do rzeczy,czy my sie wrescie nauczymy ze glosowanie to kazdego jego sprawa i zycie czy tez ciagle bedziemy tacy sami jak teraz? :)

Czasami mam wrazenie ze lepiej nie pisac na kogo sie glosuje,z kim sie zwiazany bo inaczej mozna byc posadzony o cos czego sie nie ma,nie posiada,smutne ale jak widac prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moherowy beret masz?

bardzo prosze o merytoryczna dyskusje. Obrazanie jakiegos elektoratu niczemu nie sluzy i nie chce aby ktos w koncu dostal czasowego bana..

Co do tematu to uwazam ze duzo osob ktorych nie ma w polsce od dluzszego czasu sie lapie na glowne haslo PiSu czyli tylko my to walka z korupcja, bo tak widzi nasza ojczyzne - pelna korupcji i PiS wykorzystuje podstawowe leki osob. Tak naprawde to widze tylko dobry PR i poczatki panstwa policyjnego. To co Ziobro robi - tzn mowi ze ktos jest winny zanim padnie wyrok i dokonuje publicznej egzekucji to przekracza granice w wolnym Panstwie. Tak wsadzic jak sad uzna ze jest winna ale po co robic "show". Ponadto jak szef sluzb CBA mowi zeby nie glosowac na PO to reszte szacunku trace. Przypominam ze PO tez glosowalo za CBA i ja tez uwazam ze taka instytucja powinna istniec jednak prosze nie wcielac w nia idea ktore panowaly w Polsce przed 1991.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...