Skocz do zawartości

Wybory


obywatel_kane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
tak, literówka jest najbardziej ważna w tym temacie.

sly6: a to jest wlasnie problem i mozna by nad tym dyskutować czy powinna ;P

Magnum- gdybys byl pelnoletni -tez bys glosowal.

Bo bys wiedzial , ze to jest obowiazek - kazdego Polaka - nie prowadz dyskusji na temat mego udzialu w wyborach bo to nie Twoja sprawa.

Glosuje na Jaroslawa Kaczynskiego.

Pozdrawiam i zycze milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego głosujesz na wybory kraju, w którym nie mieszkasz?

Ja tez glosuje w US. Jestem obywatelem Polski, mam takie prawo a nawet i obowiazek. Jesli nawet nie mam zamiaru wrocic do kraju, to mam prawo ksztaltowac jego przyszlosc. Pozatym, chce aby moja rodzina i znajomi mieszkali w NORMALNYM kraju a nie w tym przesmiesznyn bagnie i mam dosyc wysluchiwania ludzi tutaj, ktorzy sie z Polski smieja. I najgorsze jest to, ze maja racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabrielangel to mowisz ze jak bedzie inny rzad to nikt sie nie bedzie smial a wszyscy bedziemy zyli w tzw dobrobycie,,cos mi sie zdaje ze na to troche poczekamy i nie problem jest w rzadzie a w ludziach zyjacych czy to w Polsce czy tez w USA , Kanadzie ,bo chyba przyznasz racje ze nadal bedziemy sie wyzywac,podkladac sobie tzw swinie ,nie bedzie pomocy a w duzej ilosc oszustwa i wykorzystywanie drugiego czlowieka ,jesli to choc troche sie zmieni wtedy bedzie mozna powiedziec ze jest normalnie..Tak to widze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabrielangel to mowisz ze jak bedzie inny rzad to nikt sie nie bedzie smial a wszyscy bedziemy zyli w tzw dobrobycie,,cos mi sie zdaje ze na to troche poczekamy i nie problem jest w rzadzie a w ludziach zyjacych czy to w Polsce czy tez w USA , Kanadzie ,bo chyba przyznasz racje ze nadal bedziemy sie wyzywac,podkladac sobie tzw swinie ,nie bedzie pomocy a w duzej ilosc oszustwa i wykorzystywanie drugiego czlowieka ,jesli to choc troche sie zmieni wtedy bedzie mozna powiedziec ze jest normalnie..Tak to widze .

Tak, co do smiania sie to jestem przekonany ze nie bedzie za bardzo z czego (chodzi glownie o blizniakow). Dobrobyt to kwestia czasu, gospodarka ma sie dobrze i jest na dobrej drodze ( glownie dzieki EU :rolleyes: ). Nie o nia mi chodzi. Chodzi o normalnosc - co tydzien jakis kryzys, samoobrona i lpr w rzadzie (przez wiekszosc czasow), rydzyk, cba, blizniacy rzadzacy krajem, niszczenie autorytetow, wszedzie uklady itd. Wiem z pierwszej reki o ludziach z samoobrony i lpr i nie miesci mi sie w glowie zeby politycy, nieglupi zreszta z PiS'u mogli z nimi rzadzic. Kazdy rzad ma problemy i afery, ale tyle co przez te 2 lata to nigdy nie bylo.

Mentalnosc polakow to inna sprawa - na jakas zmiane trzeba bedzie pewnie poczekac pare pokolen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie normalnosc to co innego,nie mowie ze Polityka nie jest wazna ale wazniejsze dla mnie jest to czy ktos mi nie podstawi nogi,czy za powiedzenie o sobie prawdy nikt nie bedzie sie smial i nabijal z tego a jak bedzie to robil to bedzie to mniejszosci bo chyba tego nie da sie wytepic wsrod ludzi.

Jesli miej wiecej pewnych spraw sie pozbedziemy wtedy zobaczysz ze Polityka nie bedzie Cie bolala bo zycie bedzie zbyt piekne aby tym sie zajmowac,no chyba ze na wyborach sobie o tym przypomnisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie głosowałbym. Prowadzę dyskusję na temat tego czy osoby mieszkające za granicą na stałe powinny mieć prawo głosu... Zadałem jedno pytanie na twój temat i to wszystko. W tej chwili mają, ponieważ każdy takie prawo ma, ale dyskutować o tym można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...