Skocz do zawartości

zmiana przepisow?


Madziarrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow!

Moje pytanie dotyczy zmiany przepisow odnosnie procesu gc.dowiedzialam sie o tym z innego forum i chce upewnic sie czy to prawda.

Otoz chodzi mi o to czy do nvc tez jest potrzeba wysylania wszystkich odpisow, tlumaczen ksera strony biograficznej paszportu starajacego sie??wszystkiego co wczesniej bylo potrzebne podczas rozmowy z konsulem.czy to ma jakis sens wysylac im to a pozniej jeszcze raz isc z tym samym na rozmowe??czy to tylko jakas pomylka nastapila??moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z ta zmiana jesli takowa wogole byla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nvc nie poniformowalo cie listownie o tych zmianach, ze musisz to wszystko im wyslac, to nie wydaje mi sie, ze powinnas sie tym przejmowac... a mozesz wystawic link z tego forum, na ktorym znalazlas takie info? sama jestem zainteresowana... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no wlasnie nie wiem co myslec... na stronie ambasdy jest napisane, ze tych papierow nie trzeba wysylac do nvc, ale nie wiem jak czesto oni aktualizuja te inforamcje na www, najszybciej chyba byloby zadzownic do ambasady i sie zapytac, albo do nvc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maz odeslal money order na 380$ i affidavit do nvc, wiec teraz czekamy na raszte papierow od nich... dlugo na nie czekalas? ty juz moze robilas badania itp.? nie wiem co robic ze szczepieniami bo ja np. chyba wiekszosci nie mam, ale nawet nie wiem, bo ostatnie szczepienie robilam jeszcze w liceum czyli dosyc dawno temu i nie wiem czy one sa wazne cale zycie czy tylko jakis czas... lepiej jest zrobic sobie te wszystkie szczepienia i wtedy isc na te badania ogolne czy jak?

sprawdzalam na stronach nvc, ale tam nic nie ma o zmianie przepisow, wydaje mi sie ze by cos o tym napisali... no ale nie wiem... mam nadzieje, ze nie trzeba im tego wszystkiego wyslac, bo teraz jak bym miala jeszcze biegac po tlumaczach i tlumaczyc te wszystkie odpisy, ktorych nawet jeszcze nie mam (heh) ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze dzwoniac do ambasady to my nic sie nie dowiemy pewnie bo oni nie maja zielonego pojecia.poczekamy jak cos dostane od nich i zobaczymy jak to jest.

A jak Wasza sprawa sie toczy??Na jakim jestescie etapie??

Zeskanowana strone biograficzna z paszportu NVC zadalo juz dawno - po prostu osoby, ktore mialy dolaczona zeskanowana/ksero strony z paszportu byly (z tego co ja zauwazylam) rozpatrywane szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maz odeslal money order na 380$ i affidavit do nvc, wiec teraz czekamy na raszte papierow od nich... dlugo na nie czekalas? ty juz moze robilas badania itp.? nie wiem co robic ze szczepieniami bo ja np. chyba wiekszosci nie mam, ale nawet nie wiem, bo ostatnie szczepienie robilam jeszcze w liceum czyli dosyc dawno temu i nie wiem czy one sa wazne cale zycie czy tylko jakis czas... lepiej jest zrobic sobie te wszystkie szczepienia i wtedy isc na te badania ogolne czy jak?

sprawdzalam na stronach nvc, ale tam nic nie ma o zmianie przepisow, wydaje mi sie ze by cos o tym napisali... no ale nie wiem... mam nadzieje, ze nie trzeba im tego wszystkiego wyslac, bo teraz jak bym miala jeszcze biegac po tlumaczach i tlumaczyc te wszystkie odpisy, ktorych nawet jeszcze nie mam (heh) ehhh...

Korespondencja od nich przychodzila do mnie co miesiac a czasami nawet i krocej. badan jeszcze nie robilam.wlasnie mies temu wyslalam im ds i bez tych wszystkich dokumentow.Karina wspomniala o kopii strony z paszportu.nie jestem do konca pewna ale chyba dalam ja mezowi jak wyjezdzal i zlozyl z pierwszymi dokumentami.pytanie teraz czy tylko jest to tam gdzie byc powinno czy trzeba jeszcze raz wyslac.mysle ze nie ma sensu robic tych szczepien przed badaniami.czytalam podobne tematy i ludzie pisali ze na badaniach dowiesz sie jakie sa obowiazkowe szczepienia i ktore musisz uzupelnic.ja tez mam tylko te szczepienia ktore byly robione jeszcze w czasach szkolnych.moze dlatego ze boje sie panicznie igiel.A odpisy wziasc i tak trzeba bedzie z urzedu bo do ambasady potrzebne beda.ale na szczescie tlumaczyc ich nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie z nastepnymi papierami wysle do nich to ksero strony z paszportu, raczej nic na tym nie strace, a co do reszty papierow to mam nadzieje, ze sie okaze, ze nie trzeba im ich wysylac... a co do szczepien to dzieki za info, miejmy nadzieje, ze nie bedzie ich tak duzo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...