Skocz do zawartości

Nowy formularz DS 230-pytanie


captiva

Rekomendowane odpowiedzi

Wypełniam ponownie formularz DS 230 dla swojej mamy. Poproszono nas o poprawki,wiec musze zrobic to jeszcze raz. Zauwazyłam,ze na stronie departamentu zmienila sie wersja formularza. W sumie w rubrykach nic sie nie zmienilo, ale mam problem z komputerowym wypelnieniem druku polskimi znakami. Przy wpisywaniu pozostaje w slowie puste pole.W poprzedniej wersji nie bylo tego problemu. Wersję reader'a mam najnowsza,wiec to nie jest przyczyna. Wolalabym go wypelnic na komputerze niz robic to recznie. Czy ktos wie skad ten problem?Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze problem lezy w tym ze piszesz polskie znaki? zobacz jak wyglada to bez

Witam. Panienskie nazwisko mamy zawiera polskie znaki,wiec pomyslalam,ze należy je wpisac tak jak brzmi po polsku. Tylko wlasnie te polskie znaki nie wchodza w tym formularzu. W poprzednim nie bylo problemu. Oto link do niego http://www.state.gov/documents/organization/81807.pdf

Przy okazji jeszcze jedno pytanie. Na liscie brakujacych dokumentow NVC umiescilo akt zgonu mojego taty wraz z tlumaczeniem. We wczesniejszych pismach chcieli tylko DS 230 czesc I i strone z paszportu.Mamy tylko jeden oryginal aktu zgonu i zadnych odpisow,tlumaczenie juz jest gotowe, ale jak wysle oryginal do NVC to co przedstawic na spotkaniu w ambasadzie?Z gory dziekuje za wszelka pomoc,bo troche sie gubie w tym wszystkim.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...