Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez narazie na luzie podchodze do tego bo mam jeszcze troche czasu i badania dopiero przede mna,a pozniej to zobaczymy jak bedzie...sprawa z synem przedstawia sie tak jak domyslalam sie wczesniej.Musimy poczekac do momentu az wystawia mu certyfikat i maz w stanach wyrobi mu paszport i jak dopiero bede miala go w rece wtedy moge myslec o wyjezdzie,nie mam pojecia ile jeszcze to moze potrwac.Wyznaczona jest juz konkretna osoba ktora sie ta sprawa zajmuje wiec miejmy nadzieje ze szybko pojdzie.Papierow z ambasady tez jeszcze nie mam i nie wiem czy one wogole przyjda.Ja zdjec nie bede brala, chyba wezme tylko kopie wszystkich dokumentow ktore wysylalam do nvc i jakies zdjecia itp.Jak bedziesz dzwonic tam do nich to napisz co i jak i badz dobrej mysli!!!!na pewno wszystko bedzie ok chociaz z nimi to nigdy nic nie wiadomo!!!trzymaj sie i powodzeni,oczywiscie pozniej w szczegolach opisz jak bylo.pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie bardzo rozumiem (choc przyznam, ze wszystkich postow tu nie czytalam), ale czy Ty chcesz powiedziec, ze maz w Stanach dziecku paszport wyrobi? A Ty z dzieckiem bedziesz w Polsce kiedy on bedzie ten paszport wyrabial? I czy Ty mowisz o certyfikacie obywatelstwa dla Dziecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to ja niechcący namieszałam, odpowiadając na takie pytanie: http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=10480&hl=

i będąc przekonana że autorce chodzi o to, że dziecko odziedziczyło obywatelstwo po ojcu na tej samej zasadzie co moje dzieci po mnie, tzn. że dostanie w konsulacie certyfikat urodzenia sie obywatela amerykańskiego poza granicami USA i że wyrobi sie paszport przez konsulat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Karino nie wiem czy Pani pamieta ale pytalam wczesniej o moja sytuacje.Otoz ja juz 12 maja bede miala rozmowe o gc w warszawie.Maz jest obywatelem usa i nie skladal na niego papierow na gc tylko na obywatelstwo odrazu i pytalam na forum czy jest mozliwosc zebysmy wyjechali razem bo jak narazie na nie mamy certyfikatu jego i nie wiemy czy mozna cos zrobic w tej sprawie zebysmy razem mogli wyjechac i wlasnie Jackie odp mi ze musimy czekac na certyfikat a ja zrozumialam ze jesli musimy to nie ma innego sposobu na wyjazd z dzieckiem niz ten ze maz w usa wyrobi mu paszport i wtedy dopiero mozna wyjechac.Czy sprawa wyglada inaczej??moglaby by mi Pani napisac jak to wyglada??bardzo dziekuje,bo juz sie pogubilam troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziarek i Ankam ja tez w maju mam spotkanie wyznaczone- 7. Maz po miesiecznym pobycie w Polsce, wlasnie wyjechal a szkoda bo to zawsze razniej by bylo isc na spotkanie z nim.

Zadzwonilam do ambasady i powiedziano mi zeby wypelnic uaktualnione ds230 i przyniesc ostatnie rozliczenie podatkowe czyli z 2007 wraz z W2. Mimo iz gwarancje finansowe (I-864)zostaly wczesniej zatwierdzone w NVC z rozliczeniem z 2006. Radzilabym wiec sprawdzic, zeby nie bylo niemilych niespodzianek w ambasadzie. Badania zrobilam w Poznaniu, tanio w jedym miejscu i w jeden dzien.

Co do K3 to podobno znowu sie ruszylo, a ci przeniesieni z K3 na CR/IR juz finiszuja.

Powodzenia dziewczyny zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy uaktualnione ds230? u mnie nic sie nie zmienilo wiec nie mam co uaktualniac... kurr... a ciekawe jak mi maz wysle ostatnie rozliczenie w ciagu dlugiego weekendu pozatym ze nawet jeszcze nie dostal bo dopiero co wyslal w ostatni dzien rozliczen, to jakas farsa... kiedy niby mam tam teraz zadzwonic i sie dowiedziec w pniedzialek, na dzien przed rozmowa bedzie juz za pozno! a nic nie wyslali! na stronie nvc nic o tym nie pisza a ambasada nic nie wyslala... jestem bardzo bardzo zla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziarek i Ankam ja tez w maju mam spotkanie wyznaczone- 7. Maz po miesiecznym pobycie w Polsce, wlasnie wyjechal a szkoda bo to zawsze razniej by bylo isc na spotkanie z nim.

Zadzwonilam do ambasady i powiedziano mi zeby wypelnic uaktualnione ds230 i przyniesc ostatnie rozliczenie podatkowe czyli z 2007 wraz z W2. Mimo iz gwarancje finansowe (I-864)zostaly wczesniej zatwierdzone w NVC z rozliczeniem z 2006. Radzilabym wiec sprawdzic, zeby nie bylo niemilych niespodzianek w ambasadzie. Badania zrobilam w Poznaniu, tanio w jedym miejscu i w jeden dzien.

Co do K3 to podobno znowu sie ruszylo, a ci przeniesieni z K3 na CR/IR juz finiszuja.

Powodzenia dziewczyny zycze.

No ja tez jestem w duuuuuuuzym szoku!!mam troche wiecej czasu na dostanie rozliczen bo juz sa gotowe ale moglabys rozwinac temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mowie co powiedziano mi w dziale informacyjnym wiz imigracyjnych- ze ma byc uaktualnione DS230, 2 zdjecia, i ostatnie rozliczenie podatkowe. Moje dane z DS 230 tez sie przeciez nie zmienily, chca uaktualnione to wypelnilam nowe. Co do podatkow, to maz rozliczyl sie i wyslal mi emailem w Pdf, a ja to sobie wydrukowalam. Juz sama nie wiem czego oni chca a czego nie, po prostu wezme chyba wagon dokumentow. Ankam moze maz moze Ci zeskanowac albo cos, powiesz ze nie mialas mozliwosci inaczej, ale zadzwon lepiej do ambasady nawet na ten jeden dzien przed rozmowa, moze Ci powiedza cos innego, ze wcale nie musisz.

Powodzenia, na rozmowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakim cudem udalo Ci sie tam dodzwonic, bo ja za Chiny nie moge, jest non-stop zajete... moze jest jeszcze jakis inny numer niz ten podany na stronie ambasady??? szkoda gadac... jesli ten numer nie zadziala do 16 tzn. ze nie dostalam dodatkowych instrukcji z czym pojawic sie na rozmowie i nie zamierzam nic brac ponadto, co bylo w instrukcjach w liscie z nvc i na ich stronie hmm...

wogole to ktos moze wie ile wczesniej musze byc przed ambasada przed umowiona godzina? jesli mam rozmowe o 8:45 tzn. ze juz musze byc w srodku o tej porze, no nie? strasznie sie denerwuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz byc o 8:30 poniewaz najpierw musza Ciebie sprawdzic czy czegos nie wnosisz niedozwolonego ,potem powiedza Ci na jakiej linii masz stac i z tej linii jak Cie zawolaja masz wejsc.Pewnie szybko wejdziesz niz Ci po wizy turystyczne :) bo dla nich jest inny kolor linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...