Skocz do zawartości

Gdzie się przeprowadzić?


mos

Rekomendowane odpowiedzi

(Mieszkam w Colorado.)

Duzo zalezy od tego, czy jestes tu legalnie - i jakiej pracy szukasz. Jezeli nie legalnie, bedzie ci trudniej niz w Chicago: polonia jest tu mala (bez angielskiego raczej sie nie zaczepisz nigdzie) samo miasto mniejsze wiec i mniej mozliwosci. Jest ogromna konkurencja o prace na czarno od Latynosow.

Denver i okolice sa przyjemne, ale bez samochodu wlasciwie sie nie obejdzie. W centrum Denver komunikacja jest marna, ale jest. Poza miastem bez samochodu sie nie uda.

W porownaniu do zarobkow, Denver wydaje mi sie troche drogi. Mozesz sie zorientowac ile mieszkania/pokoje kosztuja na craigs list.

Plusy Colorado:

* wspaniala pogoda, tylko lato piekielnie gorace: 32-36 stopni dosyc czesto.

* piekne okolice w gorach

* przyjazni mieszkancy

Super przeprowadzam sie do Colorado - planowany przyjazd na 1 Maja

konkretnie Breckenridge - Frisco a wiec wysoko w gorach zdaje sie jakies 10000 feet npm

ciekawe czy tam mieszkaja jacys polacy ???? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a wiec wysoko w gorach zdaje sie jakies 10000 feet npm

Breckenridge jest powyzej 9,000. Od razu zauwazysz roznice od Chicago ;)

ciekawe czy tam mieszkaja jacys polacy ???? hehe

Wiem, ze jacys sa -- kwestia gdzie i ilu

Sluchaj, czy przejrzales ogloszenia z mieszkaniami? Bo to sa raczej drogie okolice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wysoko w gorach zdaje sie jakies 10000 feet npm

Breckenridge jest powyzej 9,000. Od razu zauwazysz roznice od Chicago ;)

ciekawe czy tam mieszkaja jacys polacy ???? hehe

Wiem, ze jacys sa -- kwestia gdzie i ilu

Sluchaj, czy przejrzales ogloszenia z mieszkaniami? Bo to sa raczej drogie okolice...

nie jest zle z mieszkaniami ,mozna wynajac spoko mieszkanie 3b/2b za 1300-1800 czasem nawet w to wliczone sa utilities

w chwili obecnej w orlando za townhome 3b/2.5b place z utilities 1600 wiec w sumie ceny sa porownywalne

oczywiscie mozna wynajc hate na szczycie albo i nie za 3500-6000 na miesiac tez no ale taka mi raczej nie jest potrzebna

jestem rowniez otwarty na 1b/1b a takie mozna wyhaczyc za mniej niz 1000 nie jest zle - najwazniejsze zeby sie wyrwac z florydy a colorado juz w ogole jest super i zawsze chcialem se tam pomieszkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle takie przemieszczanie sie po stanach ...ale czy to nie jest jednak meczace ..tak zmieniac co jakis czas otoczenie i zaczynac wszytko od nowa ....? zawsze mnie intrygowalo takie przemieszczanie z miejsca na miejsce ......lubie podroze i ogolnie nie lubie siedziec w jednym miejscu ....ale chyba takie przeprowadzki z wiekiem przychodza czlowiekowi trudniej ...jak to jest z wami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej lat mam to tym bardziej ekscytujace sa dla mnie przeprowadzki. Nowe miejsce, nowi ludzie. za pare miesiecy przenosimy sie do LV. I juz wiemy,z e tam tylko na pare lat a pozniej albo Colorado albo Kanada :D zobaczymy jak sie potoczy to wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle takie przemieszczanie sie po stanach ...ale czy to nie jest jednak meczace ..tak zmieniac co jakis czas otoczenie i zaczynac wszytko od nowa ....? zawsze mnie intrygowalo takie przemieszczanie z miejsca na miejsce ......lubie podroze i ogolnie nie lubie siedziec w jednym miejscu ....ale chyba takie przeprowadzki z wiekiem przychodza czlowiekowi trudniej ...jak to jest z wami ?

przeprowadzka nie wiaze sie z zaczynaniem wszystkiego od nowa - no przynajmniej nie dla mnie - raczej z przygoda i postepem - przeprowadzam sie w lepsze miejsce niz jestem obecnie i jak na razie wyglada na to ze i poziom zycia bede mial lepszy a wszystko inne nie ma znaczenia - poznawanie ludzi?? nie ma problemu to sie pozna nowych - meczace?? jakie tam meczace raczej ekscytujace sama przygoda ja przynajniej po to zyje i po to jestem w stanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...