Skocz do zawartości

Historia pewnej emigracji


ribes

Rekomendowane odpowiedzi

Przez skype'a jest za darmo. Ja z rodzina i znajomymi w Polsce gadamy czasem calymi godzinami, a jak masz kamerke, to mozecie nawet ogladac razem filmy czy mecze ;)

Hi hi, zlapac syna na skypie to jest tragedia choc tak tez bede czesto rozmawiac. ja polaczylem skypa ze swoja komorka i dzwonie na jego komorke nawet na chwile :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
...Postanowilem tez ze odszukam swojego ojca ktory mieszka gdzies w Texsasie i sprobuje z nim porozmawiac. Troche to bedzie trudne bo nie mam na niego zadnego namiaru...

Wbrew pozorom takie kwestie nie są aż takie trudne jak się wydaje...

Ja w 2005 odnalazłem dalszą rodzinę (brat mojej prababki wyjechał), gdzie nie było kontaktu z nim przez ponad pół wieku. Teraz on już nie żyje, ale jest regularny kontakt z jego synem i wnukiem na mejlach i fejsbuku, też parę razy w stanach się widzieliśmy i raz do polski zajechał (jego syn). Znałem tylko imię i nazwisko jego oraz co robił zaraz po przyjeździe i w jakiej miejscowości mieszkał na początku... I w ciągu 24h odszukałem ich... więc wszystko jest możliwe... Jeśli będziesz potrzebował pomocy z odszukaniem ojca to służę pomocą ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

No to teraz pisze tu;) Postanowilem sprobowac szans w loterii ale to tak poza wczesniejszymi postanowieniami. Temat z ojcem dalej aktualny tylko jeszcze czekam na namiary. Co do terazniejszych naszych relacji z synem to wg mnie jest wiecej niz dobrze :) rozmawiamy ze soba ciagle. Ostatnio kazda rozmowa trwa ok 2 godz i tak po trzy razy w tygodniu conajmniej. Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy ze nic sie nie urwalo i jestesmy w ciaglym kontakcie. Tylko ze jak narazie to dla mnie zbyt malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pisze tu;) Postanowilem sprobowac szans w loterii ale to tak poza wczesniejszymi postanowieniami. Temat z ojcem dalej aktualny tylko jeszcze czekam na namiary. Co do terazniejszych naszych relacji z synem to wg mnie jest wiecej niz dobrze :) rozmawiamy ze soba ciagle. Ostatnio kazda rozmowa trwa ok 2 godz i tak po trzy razy w tygodniu conajmniej. Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy ze nic sie nie urwalo i jestesmy w ciaglym kontakcie. Tylko ze jak narazie to dla mnie zbyt malo...

Ribes jestes jednym z niewielu ludzi, pozytywnych ludzi, mam nadzieje ze ci sie powiedzie zaslugujesz na to w 100 procentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pisze tu;) Postanowilem sprobowac szans w loterii ale to tak poza wczesniejszymi postanowieniami. Temat z ojcem dalej aktualny tylko jeszcze czekam na namiary. Co do terazniejszych naszych relacji z synem to wg mnie jest wiecej niz dobrze :) rozmawiamy ze soba ciagle. Ostatnio kazda rozmowa trwa ok 2 godz i tak po trzy razy w tygodniu conajmniej. Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy ze nic sie nie urwalo i jestesmy w ciaglym kontakcie. Tylko ze jak narazie to dla mnie zbyt malo...

tak trzymaj kolego moja zona bedzie sie za Ciebie modlic co niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekuje ;) zeby nie zapeszyc...mam tylko nadzieje ze wszystko ulozy sie tak zeby bylo jak najlepiej.

Ps. Ponawiam swoje pytanie odnosnie wypelnienia ankiety DV-2013 w polu wyksztalcenie...moze ktos wie jak wpisac jezeli jest sie inzynierem??? To jeszcze nie magister ale wiecej niz srednie. No i tu maly zonk :wacko:

Po raz kolejny pozostaje mi Wam podziekowac za naprawde bardzo mile slowa ktore bardzo mi pomagaly przez ten caly czas. Jak widac to jeszcze nie czas na koniec "Historii pewnej emigracji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...