Skocz do zawartości

Wiza Narzeczeńska,czy ślub W Europie?jak Szybciej?błagam


adamf

Rekomendowane odpowiedzi

Piszac podobny przypadek mialem na mysli to ze tak samo jak On podpisala papiery oraz ze potem chciala sie starac o inny rodzaj wizy i nic nie wyszlo i podobnie moze byc w tym przypadku...

a jak starać się o zniesienie tego zakazu?

a jak starać się o zniesienie tego zakazu?

no i czy jeśli weźmiemy ślub w Polsce to czy Amerykanie nie powinni go uznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć podstawy do starania sie o zniesienie zakazu, więc najlepiej brać ślub i udowadniać że Twoja żona żyć bez Ciebie w USA nie może (tzw. extreme hardship). Bardzo ciężko jest dostać zniesienie zakazu wjazdu. Tu jest cały wątek na ten temat: http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...ic=8281&hl=

Skontaktuj się z Kariną, jest prawnikiem imigracyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
zwracam się z ogromna prośbą o pomoc.

Mam dziewczynę w US,znamy się od 2 lat.Miesiąc temu chciałem wlecieć do stanów,ale oficerowi nie spodobało sie że mam prawo jazdy amerykańskie i zrobiła sie z tego duża afera.Sprawa zakończyła się tak,że zostałem deportowany.

1. Pewnie jedyną szansą jest teraz wzięcie ślubu?...

2. Jak zrobić,żeby cały ten proces przebiegł szybko?

Błagam pomóżcie

To samo zrobili mojej dziewczynie.

Od niedawna weszlo nowe prawo, ze chcac wziasc slub w Polsce i zalatwic sprawe w Ambasadzie w Warszawie, obywatel USA musi mieszkac na terenie Polski minimum 6 miesiecy! Tez myslalem juz o tym, gdyz po 3 mies. bylibysmy juz razem. Niestety. Najpierw adwokat musi sprawdzic, czy po odeslaniu Cie do Polski nie namieszali Ci w papierach. Jesli tak, to na 5 lat masz zakaz wjazdu i zaden Slub ci nie pomoze. Jesli jednak papiery masz czyste( a zalezy to od tego czy dobrowolnie opusciles Stany) , to po sprawdzeniu tego moze twoja dziewczyna starac sie o wize nazeczenska. ale przez adwokata a to kosztuje srednio 1.250$

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...