Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do Aos sa potrzebne sa glownie nowe szczepionki, jesli twoje badania z K1 wygasna. (Ja na przyklad musialam isc od civil surgeon - nie fajny wydatek....)

"If you received a medical examination prior to admission as a K nonimmigrant, then you are not required to have another medical examination at time of adjustment as long as:

  • Your Form I-485 is filed within 1 year of your overseas medical examination
  • The medical examination did not reveal a Class A medical condition
  • If you did have a Class A medical condition, you received a waiver of inadmissibility and you have complied with the terms and conditions of the waiver

Even if a new medical examination is not required, you still must show proof that you have complied with the vaccination requirements. If the vaccination record (DS 3025) was not properly completed and included as part of the original, overseas medical examination report, you will have to have the vaccination report completed by a designated civil surgeon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu umawiac sie na badania przed zaakceptowaniem petycji, bo badania sa tylko wazne 6 miesiecy.

I o tym właśnie myślałam.....i wcześniej było też o szczepieniach.

Ja już zaliczyłam badania i wizytę. Teraz tylko umówić się do ambasady ale to poczeka do września bo masę papierów mam na homeschooling moich dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roelka, MoniaS I jkb - dziekuje Wam bardzo za szczegółowe informacje dotyczace badan lekarskich.

Jeszcze mam kolejne pytanie . Jestem na etapie umawiania rozmowy w ambasadzie. Probowalam sie dodzwonic na infolinie, ale niestety nie mam szczescia. Ale moze ktos z Was wie - czy jak chcialabym aby moj narzeczony byl ze mna na rozmowie, to czy musze wczesniej napisac jakas petycje? Albo wczesniej to zglosic? czy on jako obywatel USA moze sobie po prostu wejsc ze mna do ambasady?

Znalazlam tylko informacje, ze obecnosc narzeczonego jest dopuszczalna na rozmowie przez Ambasade w Warszawie, ale na jakich zasadach - tego juz nie udalo mnie sie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa infolinia ..ja na ten numer do działu wiz też bezskutecznie próbuje się dodzwonić i mam wrażenie że między 14 a 16 odkładają słuchawkę. Co do narzeczonego to "jego" ambasada więc jeśli napisane że on może być to poprostu wchodzi z tobą . Chyba ma jakiś dokument a ta tzw wojskowa id card czy jak oni to zwa otwiera wiele drzwi bez zbędnych pytań . Jak uda mi się dodzwonić to zapytam i o to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja nareszcie się dodzwoniłam. Ha! jestem w szoku bo narzeczony może wejść ale musi czekać w miejscu dla obywateli czyli zupełnie gdzie indziej, nie może iść z nami na rozmowę z oficerem emigracyjnym. :o I szczęście dla mnie że nie muszę zabierać mojego 10-latka ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...