Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzwoniłam dziś, nareszcie jakaś kompetentna osoba ze mną rozmawiała. Pytałam o dokumenty czy są w ambasadzie i jeszcze ich niestety nie ma. Pani powiedziała,że mogą podać mi nr WRW, mogę zmienić adres ( bo się przeprowadziłam ) ale mogę zadzwonić do NVC i tam pytać o ten numer jeśli chcę go szybciej. A w ogóle pani stwierdziła,że petycja z 12 lipca zaakceptowana to jeszcze z wczesnie na dokumenty u nich - sprawdzała po nazwisku, zaproponowała żeby zadzwonić za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem już w stanach od kilku miesięcy, po ślubie. Aos package wysłany wraz z pozwoleniem na pracę, received date: czerwiec 17, notice date: czerwiec 27.

18 lipca odbyłem biometrics appointment w St. Paul w Minnesocie. Czy ktoś się może orientuje ile czasu mniej więcej trzeba tu czekać na work permission. Bo oczywiście nie mogę się już doczekać.. I nie wiem czy już zacząć wysyłać CV. Pozdrawiam serdzecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na badaniu RTG i WR i nikt nie chciał od mnie tego numeru WRW. Jak mniemam dopiero on potrzebny na wizycie u lekarza.

Fajnie ,ze juz znasz swoj numer, moj narzeczony jeszcze nie dzwonil do NVC, ale w sumie mnie az tak sie nie spieszy. Monia, a dostalas juz list z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...