Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Przekopiowane z VJ.

"The I-864 is submitted with your Adjustment of Status application after you get married. The I-134 is for the K-1 visa itself."

edit: jkb mnie wyprzedzil . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A czy jeśli ja przyniosę do ambasady ten I-864 to też przejdzie? Bo mój szanowny się uparł. :angry:

Za https://pl.usembassy.gov/visas/fiancee/

The Affidavit of Support form I-864 is not required for K visas. However, petitioners must provide proof of adequate financial support once in the United States to ensure the applicant will not become public charges. Documentation regarding financial support can be in any form so long as it contains enough detail and information for the consular officer to conclude that the beneficiary will not become a public charge. Petitioners may submit the form I-134 if they wish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, osobiscie nie wiem czy Cie pogonia czy nie. Na logike I-864 jest dokumentem "silniejszym" niz I-134 i spelnia warunki "proof of adequate financial support", ale logika moze miec niewiele wspolnego z praktyka.

Nie dowiesz sie dopoki nie sprobujesz :)

Jezeli tak bardzo sie martwisz, popros lubego by wypelnil, podpisal, i wyslal I-134.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cały dowcip polega na tym,że on boi się jak diabeł święconej wody,że nas odrzucą bo coś będzie nie tak. Doczytał się gdzieś,że musi być ten I-864 i gadaj z takim. Z drugiej strony jeśli ma być jakiś dowód to i ten I-864 nie stanowi problemu. Na stronie ambasady jak wół. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...