Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem jak to jest tez z tymi mailami, bo przy petycji K1 nie wybralismy tej opcji. Mielismy poinformowania mailowe przy Aosie - dostalam tylko maile z NOA1, NOA2 na maila powiadomienie nie przyszlo, nie wiem w sumie czy mialo przyjsc, czy nie.

Z NVC powinni wyslac list. Ale wiadomo, czasem moze nie dojsc. Jak nie przyjdzie w wyznaczonym czasie to trzeba dzwonic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć jak uzyskujecie informacje z ambasady USA w Warszawie? Ilekroć tam dzwonię o coś zapytać to pani z rosyjskim akcentem mówi,że nic nie wie. Chciałam zapytać czy może już przyszły moje dokumenty z NVC, powiedziano mi że oni nie mają takiej wiedzy i trzeba czekać. To jak wysyłają informacje o przygotowaniu do spotkania????? Zgłupiałam :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm - bardzo dziwne. Z tego co pamietam dzwonilam pod ten numer, to jest dzial wiz imigracyjnych. Rozpatruja tez wnioski Bialorusinow, wiec dlatego pewnie miala babka rosyjski akcent. Ja bym radzila najpierw dowiedziec sie czegos od NVC, a potem z jakimis informacjami ewentualnie dzwonic do Ambasady.

Tel. +48 22 625 1042 (w godzinach 14:00 – 16:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz ja dzwoniłam na inny numer. Najpierw mnie trafiało bo ciągle wciśnij to wciśnij tamto....pamiętam czytałam na forum tu ktoś pisał,że zadzwonił i upewnił się,że dokumenty już są.

Bardzo dziękuję za ten numer, napewno skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...