Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zainteresowal mnie temat tych formularzy. Myslalam ,ze narzeczony musi wypelnic na tym etapie I-134, na stronie US Dep. of State, w temacie dotyczacym wizy k-1 , jest wyjasnione ,ze I-864 potrzebne jest dopiero po slubie skladajac wniosek o AOS.

Wkleilabym dokladny tekst, ale cos ustawienia mi na to nie pozwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bycie nadgorliwym nie jest az takie zle, ja znow sie obawiam ,ze Moj o czyms zapomni ;)

Monia, a masz juz moze jakies informacje z NVC czy otrzymali Wasze dokumenty z USCIS? Bo ja dopiero bede meczyc narzeczonego, zeby zaczal tam wydzwaniac w przyszlym tygodniu , jak wroci z pokazow lotniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak dotąd cisza. Wczoraj go pytałam. Czekam cierpliwie bo tam napisali,że NVC dadzą znać pomiędzy dwa a cztery tygodnie.Patrzyłam na VJ (podglądam takich jednych ;) ) że NVC dostało petycje po 4! tygodniach w dwa dni załatwili ten numer i kolejne dwa dni kiedy ambasada w Danii dostała paiery. Tak wnioskuję,że NVC to chyba jakieś info wysyła bo niby skąd ludzie wiedzą kiedy receive kiedy left itd A właśnie ciekawe czy jak sama tam zadzwonię to powiedzą mi cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak dotąd cisza. Wczoraj go pytałam. Czekam cierpliwie bo tam napisali,że NVC dadzą znać pomiędzy dwa a cztery tygodnie.Patrzyłam na VJ (podglądam takich jednych ;) ) że NVC dostało petycje po 4! tygodniach w dwa dni załatwili ten numer i kolejne dwa dni kiedy ambasada w Danii dostała paiery. Tak wnioskuję,że NVC to chyba jakieś info wysyła bo niby skąd ludzie wiedzą kiedy receive kiedy left itd A właśnie ciekawe czy jak sama tam zadzwonię to powiedzą mi cokolwiek?

Raczej trzeba tam dzwonic, VJ zaleca po ok 2 tygodniach , ale myslalam ,ze jesteście bardziej niecierpliwi ;) ja sama nie chce dzwonic bo nie jestem wnioskodawca. Z tego wynika, ze dowiadujesz się o tym ,ze nadali numer NVC dopiero jak dostaniesz dokumenty z ambasady ;) Umawialas już się wstępnie na rozmowe w ambasadzie? ( na jakiś odleglejszy termin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie które szanowny otrzymał jest napisane,że sprawa jest załatwiana 2do 4 tygodni. I oczywiście on uważa,że nie ma sensu dzwonić tam wcześniej (ja bym już dawno tam wydzwaniała). Wypełniłam już co prawda wnioski DS160 ale terminu jeszcze nie ustalałam. Tam napisano,że jak się przekłada terminy to trzeba jeszcze raz płacić a ja nie mam ochoty wywalać kolejnych 3 tys więc czekam na badania a potem umówię spotkanie. I tak wybieramy się tam w październiku bo on wyjeżdża niedługo. Muszę dokładnie przestudiować co tam na stronie NVC piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no właśnie ja pytałam na VJ o ten cały NVC i napisano mi,że nie zawsze wysyłają email z powiadomieniem dotyczącym petycji. Na ich stronie również doczytałam się że bardzo proszą aby dać im 30 dni na załatwienie. Jedno biuro, wniosków z całego świata, współczuję im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...