Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

O matko kochana :o no ja się właśnie tego obawiam. Ja mam lot z przesiadką i mam kilka opcji do wyboru Chicago, Atlanta czy Washington. I boję się jak ognia,że będzie kolejka, że długo będą nas trzymać i odleci nam samolot do Kansas

A w ogóle wczoraj szanowne NVC przysłało mojemu narzeczonemu email, że dokumenty otrzymali, nadali numer i 3 sierpnia odesłali do Polski :blink:

Czyli wyrobili się w 3 tygodniach.

Unikałabym Chicago jak ognia! Z doświadczenia jedno z najgorszych lotnisk przez które lecialam na trasie międzynarodowej, jesli chodzi o washington to nie wiem, latam tam tylko na trasach narodowych i jest to punkt docelowy, wiec nie mogę powiedzieć ( oczywiscie jesli chodzi o DC). Hmmm moze Altlanta jest najlepszym rozwiązaniem, choc takze nie miałam przyjemności. Ale podejrzewam, ze nie bedzie to lotnisko zawalone tak bardzo jak Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Unikałabym Chicago jak ognia! Z doświadczenia jedno z najgorszych lotnisk przez które lecialam na trasie międzynarodowej, jesli chodzi o washington to nie wiem, latam tam tylko na trasach narodowych i jest to punkt docelowy, wiec nie mogę powiedzieć ( oczywiscie jesli chodzi o DC). Hmmm moze Altlanta jest najlepszym rozwiązaniem, choc takze nie miałam przyjemności. Ale podejrzewam, ze nie bedzie to lotnisko zawalone tak bardzo jak Chicago.

Atlanta to tez ogromne, chyba trzecie w USA pod wzgledem ilosci podroznych. Matecznik Delty. Mialem tam przesiadki ale zawsze w locie do Europy wiec przez odprawe nie przechodzilem nigdy.

Natomiast kiedys w powrocie z Jamaici mialem odprawe w Houston, to byl moj rekord w staniu w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston, tez kiedyś przerabiałam ale to było z 10 lat temu i nie było kolejki w ogole :) nie wiem czy nasz samolot był jedynym w tym czasie czy co, ale przede mną w kolejce było moze z 5 osób. Ale z tego co czytałam w necie to takze jedno z mniej lubianych i mniej zorganizowanych lotnisk, choc moje doświadczenie było super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja latałam przez Atlantę i jest to największe lotnisko nie tylko w USA. Bardzo dobrze są zorganizowani pomimo dużego ruchu. Fakt mój narzeczony również narzekał na lotnisko w Chicago. Boję się że nawieje mi kolejny samolot. Kiedyś to czekali na tranzytowych pasażerów a teraz to nie wiem. Najwyżej każę mu samochodem przyjechać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta to tez ogromne, chyba trzecie w USA pod wzgledem ilosci podroznych. Matecznik Delty. Mialem tam przesiadki ale zawsze w locie do Europy wiec przez odprawe nie przechodzilem nigdy.

Natomiast kiedys w powrocie z Jamaici mialem odprawe w Houston, to byl moj rekord w staniu w kolejce.

ATL to "busiest airport in the world". CBP idzie w ATL szybko, tam jest jakis milion stanowisk obsadzonych agentami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko kochana :o no ja się właśnie tego obawiam. Ja mam lot z przesiadką i mam kilka opcji do wyboru Chicago, Atlanta czy Washington. I boję się jak ognia,że będzie kolejka, że długo będą nas trzymać i odleci nam samolot do Kansas

A w ogóle wczoraj szanowne NVC przysłało mojemu narzeczonemu email, że dokumenty otrzymali, nadali numer i 3 sierpnia odesłali do Polski :blink:

Czyli wyrobili się w 3 tygodniach.

MoniaS nie przejmowalabym sie az tak bardzo moja systuacja!

Ja zdaje sie na wszystko dluzej musze czekac niz inni!

Jest taka mozliwosc, ze trzeba bedzie poczekac, ale jak pisala Roelka, wszystko da sie ogarnac!

Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie szybko i sprawnie u Was!

O matko kochana :o no ja się właśnie tego obawiam. Ja mam lot z przesiadką i mam kilka opcji do wyboru Chicago, Atlanta czy Washington. I boję się jak ognia,że będzie kolejka, że długo będą nas trzymać i odleci nam samolot do Kansas

A w ogóle wczoraj szanowne NVC przysłało mojemu narzeczonemu email, że dokumenty otrzymali, nadali numer i 3 sierpnia odesłali do Polski :blink:

Czyli wyrobili się w 3 tygodniach.

Pamietaj, ze nie musisz czekac na ten list z ambasady! Jesli masz numer sprawy, mozesz zaczac wszystko ogarniac!

O matko kochana :o no ja się właśnie tego obawiam. Ja mam lot z przesiadką i mam kilka opcji do wyboru Chicago, Atlanta czy Washington. I boję się jak ognia,że będzie kolejka, że długo będą nas trzymać i odleci nam samolot do Kansas

A w ogóle wczoraj szanowne NVC przysłało mojemu narzeczonemu email, że dokumenty otrzymali, nadali numer i 3 sierpnia odesłali do Polski :blink:

Czyli wyrobili się w 3 tygodniach.

Pamietaj, ze nie musisz czekac na ten list z ambasady! Jesli masz numer sprawy, mozesz zaczac wszystko ogarniac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale miałam trochę stresa bo wizytę mam na 16 a bez tego numeru ani rusz. A co do podróży to niechcialabym utknac gdzieś po drodze. W Chicago to nawet mogę u koleżanki przekimac ale nie chce myśleć jaki lament moja córka uskuteczni. Stąd takie pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli umawiam sie do lekarza na poczatek wrzesnia, potem reszta w pazdzierniku. Moj narzeczony planowal wczesniej do mnei przyjechac w pazdzierniku , to akurat zabiore go na rozmowe do ambasady. Wyjazd planuje w polowie lutego 2017, wiec jeszcze troche czasu mi zostalo .

Lece do Waszyngtonu, wiec o tyl e mam dobrze, ze przesiade sie tutaj w Europie . Niestety Lotnisko Dulles nie nalezy do "szybkich" jest strasznie zatloczone - ostatnio w czerwcu stalam w kolejce do oficera 3h a potem jeszcze moja rozmowa trwala ponad 20 min.

A mam pytanie - czy osoby " zkopertami" sa w jkais sposob wyhaczane przez obsluge lotniska I korzystaja z innej kolejki? czy najpierw trzeba odstac swoje ze wszystkim , a potem jeszcze jest sie kierowanym w inne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...