Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gratulacje :) Masz jakas prace na oku czy jeszcze nie szukasz?

Nie zauważyłam wcześniej pytania ;)

Narazie nie szukam,'myśle ze zacznę za jakieś 2-3 tygodnie. Teraz ogarniam prawo jazdy i pisze resume :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść! Dostałam dzisiaj numery moich spraw. I przyszły mi one z National Benefits Center. Wam też wasze AOS tam skierowali? NIe wiem czemu, ale myslałam, że NBC to sa jakies wyjątkowe przypadki, a tu sie okazuje, ze moze rzeczywiscie oni sa dodatkowym oddziałem tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść! Dostałam dzisiaj numery moich spraw. I przyszły mi one z National Benefits Center. Wam też wasze AOS tam skierowali? NIe wiem czemu, ale myslałam, że NBC to sa jakies wyjątkowe przypadki, a tu sie okazuje, ze moze rzeczywiscie oni sa dodatkowym oddziałem tylko.

Moj AOS tam trafil. Approval dostalam 6 stycznia, a karty nadal nie mam. Od dwoch miesiecy przechodze przez pieklo przez tych idiotow :/ Nie to, ze Cie strasze, po prostu dziele sie moim doswiadczeniem. I nasz przypadek zdecydowanie nie jest wyjatkowy. Wywiadu nie mielismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...