Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

o.o dostałam papiery spowrotem :( napisali ze chceck amount is incorrect....załączyli to do mojego I485 oraz i131 dołączyłam 3 postal money order jeden na 635 za Hanie drugi na 1000 a trzeci na 80....

Filing Fee

$985. (Add $85 biometric fee for a total of $1070, where applicable. See the form instructions for payment details.) You must make your check payable to Department of Homeland Security.

Special Instructions
For applicants under 14 years of age:
  • Filing with the I-485 application of at least one parent have a fee total of $635;
Nie rozumiem czy ja cos le zrobiłam? te pieniążki wysłałam do USCIS czy ja je miałam do DHS? :( idiotka?

Jezeli masz napisane, ze CHECK AMOUNT is incorrect to ja by raz jeszcze przejrzala co mam, a w szczegolnosci cover letter. Inaczej moga Ci od nowa zwrocic wszystko. Ja mysle, ze chodzi tutaj o to, ze trzeba dolaczyc wyjasnienie, ze aplikujesz z minor i ktos sie nie domyslil w mailing room, bo nie oznaczylas tego wyraznie. Normalnie od razu wpisujemy, ze w aplikacji jest dziecko zeby w mailing room wiedzieli. Oni nie patrza na wiek wpisany w I-485, oni patrza ze jest aplikacja, ze jest oplata i cos im nie pasowalo.

Poza tym jesli rozbijasz czek to powino byc $985 oraz $85 (tak jest im wygodniej uzupelniac jesli wysylasz 2 osobne czeki/money orders, bo masz nawet napisane w instrukcji, ze oplata jest $985 i $85) - u Ciebie bylo $1000 plus $80 co jest incorrect...

No ja wypisałam na USCIS no i chyba to był moj bład jutro poprawiam i wiooooo ;)

Jezeli jest dobra kwota to USCIS przechodzi. Chyba bardziej chodzi o to, ze albo byla niepoprawna kwota albo im czegos brakuje (wedle dokumentow dolaczonych). Sprawdz wszystko, uzupelnij cover letter i powinno przejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chodzi mi o to że Jesse jest w pracy i nie bedzie go do 24 lutego no on mi mowił ze jako jego zona moge podpisac za niego imieniem i nazwiskiem....nie ze podrabiac...nie rozumiem dokładnie dlatego pytam noooo i jeszcze moze ktos wie czy jeżeli Hania nie ma SSN to czy on ja może ująć w podatkach? czy moze ktos miał doświadczenia? Senkju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej,

dostalam date wywiadu o zielona karte :) super, nawet to szybko poszlo,

wsrod dokumentow, ktore mam przyniesc jest wymieniony m.in akt urodzenia, czy chodzi o oryginal?

Oryginal zalaczylam w pakiecie aos, czy kopia jest ok?

Czy mozecie mi podpowiedziec co powinnam z soba zabrac?

Mam kopie calego pakietu oczywiscie, no, ale to kopie

pozdrawiam!

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dostalam date wywiadu o zielona karte :) super, nawet to szybko poszlo,

wsrod dokumentow, ktore mam przyniesc jest wymieniony m.in akt urodzenia, czy chodzi o oryginal?

Oryginal zalaczylam w pakiecie aos, czy kopia jest ok?

Czy mozecie mi podpowiedziec co powinnam z soba zabrac?

Mam kopie calego pakietu oczywiscie, no, ale to kopie

pozdrawiam!

K

Musisz miec orginal.

Orginalow nie wysyla sie do urzedu imigracyjnego, zawsze kopie.

Urzednika, a z tego co wnioskuje to idziesz na Broad Street do Newarku, nie bedzie interesowac czy wyslalas orginal czy nie - musisz miec orginal ze soba, bo czesto Chicago nie wysyla orginalow do lokalnego USCIS tylko robi kopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec orginal.

Orginalow nie wysyla sie do urzedu imigracyjnego, zawsze kopie.

Urzednika, a z tego co wnioskuje to idziesz na Broad Street do Newarku, nie bedzie interesowac czy wyslalas orginal czy nie - musisz miec orginal ze soba, bo czesto Chicago nie wysyla orginalow do lokalnego USCIS tylko robi kopie.

Dziekuje, mam jeszcze miesiac wiec dojdzie z Polski, mam tez tlumaczneie przysiegle oryginalu, bo zrobilam na wszleki wypadek,

karte szczepien tez zalaczylam oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...