Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

Od lekarza w PL otrzymałam tylko kopie szczepień... Wiec tylko kopie bym ze sobą wzięła na interview. Mam pytanie: ile czekałas na wyznaczenie daty interview od chwili zmiany statusu online na testing and interview ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A tak apropo postu Sary, czy wam tez nie chodzi strona "My case status"? Próbuje na nia wejść ze strony uscis ale wyswietla mi sie komunikat:

Strona internetowa (...) może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
Kod błędu: ERR_SOCKET_NOT_CONNECTED
Czytałam alerty i przerwa miala byc jakos 15 lutego a juz jest duzo dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lekarza w PL otrzymałam tylko kopie szczepień... Wiec tylko kopie bym ze sobą wzięła na interview. Mam pytanie: ile czekałas na wyznaczenie daty interview od chwili zmiany statusu online na testing and interview ?

hm, jakos z 2 - 3 tyygodnie? W miedzy czasie dostalam EAD :)

Od lekarza w PL otrzymałam tylko kopie szczepień... Wiec tylko kopie bym ze sobą wzięła na interview. Mam pytanie: ile czekałas na wyznaczenie daty interview od chwili zmiany statusu online na testing and interview ?

kopie, kopie i te kopie wyslalam z aos'em

ale o to sie nie martwie,

ten oryginal aktu urodzenia tez dostane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet wyslalam 6/12, NOA dostalam 12/12, potem dostalm wezwanie na biometrics jakos pod koniec grudnia a potem przyszedl RFE 3/01. Dostali odmnie affidative od joint sponsora 29/01 a zaakceptowali EAD 22/02. :)

Wiec wyszlo 78 dni ale to dlatego ze dostalam RFE i przez prawie miesiac nie odeslalam odpowiedzi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja EAD/AP jest juz w drodze :) NOA1 mam z 12/16, biometrics z 01/09 i ponownie 01/31. Informacja, ze karta jest w produkcji z 02/22 i informacja z dzisiaj, czyli 02/25 została do mnie wysłana. Ponadto 02/06 zmienił sie status online do AoS na testing and interview mówiący o tym, ze są gotowi aby ustalić datę interview. W czwartek mija 3 tygodnie od kiedy ten status sie pojawił, póki co data nie została wyznaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...