Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuje serdecznie za odpowiedzi i dziękuje Cerise nomade za uspokojenie nerwów:) wyczytałam juz na innych stronach, ze tointerview są zwykle przypadkowe. Zastanawiam sie tylko nad kwestia dokumentów, które będziemy musieli przynieść na rozmowę. Mieszkamy z mama mojego męża i dopiero za kilka miesięcy kupimy dom. Nie mamy wiec żadnego wspólnego rental lease czy utility bills na nas razem... a te wydają sie byc najważniejszymi papierami potwierdzającymi bona fide marriage....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wracajac do tematu join sponsor, ktorego obecnie szukam I chyba znalazlam.....sponsor music miec wystarczajace zarobki Na swoja rodzine, czyli np 3 osoby plus jedna sponsorowana......dobrze to rozumiem. ? I za ile lat wstecz trzeba Podatki dolaczyc , 2 ostatnie czy 3?

Dziekuje z gory za jakes odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeklam i teraz zycze wszystkim Forumowiczom udanego weekendu :]

Okej,co to jest? Napisalam wczoraj post, ktory mial okolo 5-6 zdan, nie jedno.

A jeszcze wracajac do tematu join sponsor, ktorego obecnie szukam I chyba znalazlam.....sponsor music miec wystarczajace zarobki Na swoja rodzine, czyli np 3 osoby plus jedna sponsorowana......dobrze to rozumiem. ? I za ile lat wstecz trzeba Podatki dolaczyc , 2 ostatnie czy 3?

Dziekuje z gory za jakes odpowiedzi

Tak.

Mozna tylko za ostatni lub ostatnie trzy, jesli to moze pomoc sprawie. Wszystko jest w instrukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie za odpowiedzi i dziękuje Cerise nomade za uspokojenie nerwów:) wyczytałam juz na innych stronach, ze tointerview są zwykle przypadkowe. Zastanawiam sie tylko nad kwestia dokumentów, które będziemy musieli przynieść na rozmowę. Mieszkamy z mama mojego męża i dopiero za kilka miesięcy kupimy dom. Nie mamy wiec żadnego wspólnego rental lease czy utility bills na nas razem... a te wydają sie byc najważniejszymi papierami potwierdzającymi bona fide marriage....

My wzielismy umowe wynajmu, papiery z banku i listy na nasze nazwiska i tyle. wiecej nie mielismy. Bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, tez mialam interview w listopadzie. Pani bardzo szczegolowo wypytala mnie o przeszlosc imigracyjna, ponadto chciala wiedziec wszystko o naszej znajomosci. Najwazniejsze byly dla niej "podkladki", czyli zdjecia ze slubu, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na zycie ze mna jako beneficiery, wspolne konto, wspolny dom. Ucieszylo ja, ze moja mama przyleciala z Polski na slub. Na koniec powiedziala, ze wiemy o czym mowimy i to bylo na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.o dostałam papiery spowrotem :( napisali ze chceck amount is incorrect....załączyli to do mojego I485 oraz i131 dołączyłam 3 postal money order jeden na 635 za Hanie drugi na 1000 a trzeci na 80....

Filing Fee

$985. (Add $85 biometric fee for a total of $1070, where applicable. See the form instructions for payment details.) You must make your check payable to Department of Homeland Security.

Special Instructions
For applicants under 14 years of age:
  • Filing with the I-485 application of at least one parent have a fee total of $635;
Nie rozumiem czy ja cos le zrobiłam? te pieniążki wysłałam do USCIS czy ja je miałam do DHS? :( idiotka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za siebie zalaczylam jeden czek na kwotę 1.070$ za I-485 i za biometrics razem. Jeśli składasz I-131

oraz/lub I-765 razem z I-485 to nie musisz za nie płacić żadnego fee. Czek ma byc dla Department of Homeland Security, wysyłasz razem z cała forma AoS. Moj czek przeszedł, wiec moge powiedzieć na 100%, ze za siebie powinnas wypisać czek na 1.070$. Nie wiem jak za córkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...