Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę roboty masz - po amortyzatorach to zdaje się alignment będziesz musiał zrobić ?

Jezeli wymienia sie struts (ja mam z przodu), to zalezy od budowy zawieszenia. Ja po wymianie przejade sie na kontrole na wszelki wypadek.

Ja dzisiaj wymieniłem tylny sway bar na sztywniejszy (hgw jak to po polsku jest) bo sezon auto-x zaczyna się u nas w przyszla niedzielę...

Cornering? No i jak grzebiesz przy sway barze, to warto wymienic stab linki - kosztuja grosze a moga znacznie poprawic handling.

Tak przy okazji to mam w niedalekiej przyszlosci plan zainstalowac podnosnik w jednym z garazow (bo mam jeden bay wolny) wiec takie rzeczy jak dzisiaj beda znacznie latwiejsze niz kladzenie sie pod samochodem na jack standach i zastanawianiu sie czy nie zostane zgnieciony ;-)

Ech, marzenie scietej glowy - zbyt duzy koszt jednak, wiec poki co u mnie kroluja jack standy ;) Masz jakies konkretne plany zwiazane z tym podnosnikiem? Rozgladales sie moze za jakimis?

A co to za samochód btw ?

2011 Ford Fusion SE V6 3.0L. Uwielbiam ten samochod, aczkolwiek 6F35 ktore tam wladowali wola o pomste do nieba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesolych swiat wszystkim. owocnej pracy przy samochodach.

ja tez dzisiaj "mechanikuje" - trzeba motor do sezonu przygotowac

i chociaz wlasciwie nigdy go calkowicie na zime nie odstawilam, bo zima byla jaka byla, ale kilka rzeczy jest do zrobienia

sniegu nie ma, slonce swieci, podobno ma byc ponad 10 stopni, wiec wiosna chyba, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornering? No i jak grzebiesz przy sway barze, to warto wymienic stab linki - kosztuja grosze a moga znacznie poprawic handling.

Przepisy klasy w której startuje pozwalaja tylko niektóre rzeczy, jak np. tylko jeden bar, przód lub tył. Linków nie można. Amortyzatory są na liście (Koni adjustable) ale ze właśnie wylozylem gotówkę na komplet opon (Potenza RE-71R) to raczej później albo przyszły rok.

Ech, marzenie scietej glowy - zbyt duzy koszt jednak, wiec poki co u mnie kroluja jack standy ;) Masz jakies konkretne plany zwiazane z tym podnosnikiem? Rozgladales sie moze za jakimis?

http://www.bendpak.com/car-lifts/four-post-lifts/hd-7w.aspx

Ewentualnie Quickjack (http://www.quickjack.com)...Zależy co zdecyduje zrobić z wolnym garażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy klasy w której startuje pozwalaja tylko niektóre rzeczy, jak np. tylko jeden bar, przód lub tył. Linków nie można. Amortyzatory są na liście (Koni adjustable) ale ze właśnie wylozylem gotówkę na komplet opon (Potenza RE-71R) to raczej później albo przyszły rok.

Wszystko jasne!

http://www.bendpak.com/car-lifts/four-post-lifts/hd-7w.aspx

Ewentualnie Quickjack (http://www.quickjack.com)...Zależy co zdecyduje zrobić z wolnym garażem.

Pierwsze slysze o QuickJacku. Calkiem rozsadna wysokosc podnosnika i cena tez widze nie jest najgorsza. Bendpak widzialem juz wczesniej i jakos specjalnie wykladac kilka kafli na podnosnik chyba nie zamierzam ;) Ciekawa lektura, dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komus sie przyda - robilem podatki jednoczesnie na Turbotax i H&R Block online i wpisujac identyczne dane H&R wyliczyl wiekszy zwrot.

No ja bym sie dwa razy zastanowil, czy to tak fajnie. W pierwszej kolejnosci natychmiast probowalbym sie zorientowac z czego wynika ta roznica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...