Skocz do zawartości

Lotnisko W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może i ktoś opisać : Gdy wyląduje w ORD co wtedy? Wiem że za tłumem ale chciałbym wiedzieć co i gdzie się idzie :) Lecę pierwszy raz i to sam wiec się trochę boje haha :) Może jest tu ktoś kto dokładnie wie jak to wszystko wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie palisz to lądujesz szczęśliwy bo to Ameryka, jak palisz to jesteś na maxa wkur....ny, bo zanim zapalisz musisz się przepchać przez kolejkę wszystkich co wyszli z aeropalnu przed Tobą. Więc kroczek za kroczkiem w kolejce trafiasz przed oblicze oficera imigration. Tam dajesz paszport, deklaracje celną, łapki na skaner, ryj w kamerę używasz jakiegoś narzecza by wyjaśnić po co, dlaczego i na jak długo - opcjonalnie dostajesz papiery bez pieczątki i wędrujesz na secondary, lub na powrotny lot do Europy*

Ostatecznie spocony jak dziwka w kościele lecisz na hale przylotów, gdzie leży Twoj przegrzebany bagaż z karteczką informującą, że mają prawo i co nam zrobisz :P

Ostatecznie zabierasz walizę i z bananem na ryju biegniesz do strefy, gdzie oczekuje Cię rzekoma rodzina,znajomi, ktokolwiek*

* - tu sobie wybierz wersję jaka jest Ci bliższa

Jako palący miałem tylko jedną ochotę po przylocie do US - zapalić, dopiero po papierosie liczyła się cała reszta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ktoś opisać : Gdy wyląduje w ORD co wtedy? Wiem że za tłumem ale chciałbym wiedzieć co i gdzie się idzie :) Lecę pierwszy raz i to sam wiec się trochę boje haha :) Może jest tu ktoś kto dokładnie wie jak to wszystko wygląda ?

poproś stewardesy aby ciebie na lotnisku odprowadzili przez odprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...