Skocz do zawartości

Lotnisko W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to dobrze ;) Wolę się dopytać ,bardziej sie obawiam ze w chicago gdy mnie ktos zapyta po angielsku to sie zatnę lub coś źle powiem bo z języka angielskiego najlepszy nie jestem

Coś mnie się widzi że z Ciebie w ogóle dupa jest. Miliony ludzi latają po całym świecie. Duża z nich część ledwo czyta i pisze a Ty przezywasz jak mrówka okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ;) Wolę się dopytać ,bardziej sie obawiam ze w chicago gdy mnie ktos zapyta po angielsku to sie zatnę lub coś źle powiem bo z języka angielskiego najlepszy nie jestem

to powiesz że nie rozumiesz i znajdą tłumacza. Moja mama jak leciała pierwszy raz to cały czas pomagała jej polka która mieszka w San Diego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na youtube wiele filmikow ktore pokazuja jak jest na Okeciu ;)

jak moze wygladac taka odprawa i pamietaj o tym

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150129/TURYSTYKA/150129346b

bo ktos moze Ci pisac ze jest remont i takie tam

tak bylo a teraz jest inaczej,latwiej ,prosciej

kolejna sprawa to w Rzeszowie dopytaj sie o rozne sprawy i tam Ci dokladnie juz odpowiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leciałam pierwszy raz do USA to ledwo co mówiłam po angielsku, same podstawy podstaw :P na lotnisku z urzędnikiem dogadałam się częściowo tym łamanym angielskim, częściowo po francusku i częściowo na migi :P My Polacy zawsze damy radę, więc akurat tym bym się nie przejmowała :)

Co do pytań, to na pewno do kogo lecisz, na jak długo, co robisz w Polsce, być może także czy coś przewozisz (np. jedzenie), skąd masz pieniądze na bilet, czym zajmują się Twoi rodzice itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...