Skocz do zawartości

Lotnisko W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no to mamy maly problem ;)

co innego bagaz ktory idzie do luku a co innego podreczny ..w sumie tak wychodzi ze mozesz miec 31 kg ;)

a co do Rzeszowa to znajdujesz monitor gdzie bedzie napisane Warszawa :) i do tego stanowiska sie udajesz z bagazem

tutaj masz te stanowiska i monitory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy maly problem ;)

co innego bagaz ktory idzie do luku a co innego podreczny ..w sumie tak wychodzi ze mozesz miec 31 kg ;)

a co do Rzeszowa to znajdujesz monitor gdzie bedzie napisane Warszawa :) i do tego stanowiska sie udajesz z bagazem

tutaj masz te stanowiska i monitory

1.Bagaż podręczny mam przez cały czas ze sobą od momentu gdy jestem na lotnisku w Rzeszowie do momentu gdy będe w Chicago ?

2.Gdy oddam w Rzeszowie bagaż nie muszę się o niego martwić ,gdyż on pójdzie prosto do Chicago ?

3.Mogę wziąśc jako bagaż podręczny torbę sportową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bagaż podręczny mam przez cały czas ze sobą od momentu gdy jestem na lotnisku w Rzeszowie do momentu gdy będe w Chicago ?

2.Gdy oddam w Rzeszowie bagaż nie muszę się o niego martwić ,gdyż on pójdzie prosto do Chicago ?

1/ tak

2/ tak

Chociaz zdarzalo sie dosc czesto, ostatnio w Vancouver (Canada), ze poprosili zeby kto moze oddal bagaz podreczny pod poklad bo samoloty byly pelne. Oczywiscie za darmo. Zawsze korzystalem z oferty I pozniej po kolejnych lotniskach spacerowalem jak gosc z gazetami pod pacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bagaż podręczny mam przez cały czas ze sobą od momentu gdy jestem na lotnisku w Rzeszowie do momentu gdy będe w Chicago ?

2.Gdy oddam w Rzeszowie bagaż nie muszę się o niego martwić ,gdyż on pójdzie prosto do Chicago ?

3.Mogę wziąśc jako bagaż podręczny torbę sportową ?

1. tak

2. tak(chyba że po drodze się zagubi :D)

3. tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagaż podręczny musi spełniać określone wymiary, więc jeśli torba ma nie więcej niż 55 cm x 40 cm x 23 cm (takie są wymiary bagażu podręcznego w LOT, to możesz ją zabrać do kabiny.

Dodatkowo możesz zabrać torbę lub laptopa w torbie o wymiarach 40 cm x 35 cm x 12 cm.

http://www.lot.com/pl/pl/bagaz-podreczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy już bede czekał na poczekalni na samolot ktoś zapowie że jest taki i taki tam i tam ? Czy jak to działa ?

Pojemniki z perfumami i innymi rzeczami do 100 ml. Na lotniskach odchodzi sie od zapowiedzi przez megafony, to nie kolej. Trzeba czytać monitory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy już bede czekał na poczekalni na samolot ktoś zapowie że jest taki i taki tam i tam ? Czy jak to działa ?

Umiesz przecież chyba czytać a na monitorach i karcie pokładowej będzie ładnie wszystko podane. A po za tym okęcie a tym bardziej lotnisko w Rzeszowie to nie są giganty abyś miał się zgubić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...