Skocz do zawartości

Lotnisko W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ludzie którzy będą lecieli ze mną też mają taki kurs jak ja że przesiadka w WAW i do ORD ? pytam bo chce sie upewnić żeby iść za tłumem ;)

Wszyscy nie ale większość Polski "C" co to za chlebem ruszyla w swiat kwateruje w Hameryce, w Sikago tez, wiec na pewno bedzie ktoś kto leci do Ciupagowa... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gdziekolwiek jesteś, chodzi mi o lotnisko, szukasz tablicy z wykazem lotów. Szukasz numerku swojego lotu, patrzysz czy godzina odlotu sie zgadza i sprawdzasz jaki masz nr gate'u (bramki). I idziesz do tej bramki, tam juz wpuszczają samoloty zazwyczaj jakies 40 min przed odlotem No i sprawdzają paszporty. Słuchaj co bedzie mówił pilot i stewardesy podczas lotu, czesto mówią juz przed ladowaniem z ktorej bramki pasażerowie maja przesiadki do konkretnych miast. Spokojnie, lotnisko w wawie jest małe i ma tylko dwa terminale ;) poradzisz sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile być wcześniej na lotnisku ? Na stronach lini lotniczych piszą żeby być 3 godziny ,z drugiej strony inni mówią że wystarczy dwie

Lecisz z Rzeszowa do Wawy to bedzie jak lot krajowy... prawie. W zaleznosci od godziny checkin moze nawet jeszcze nie byc otwarty. Dwie godziny wczesniej to z duuuuuza gorka. Patrzac na rozklad sa trzy loty na krzyz i to nie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...