Gucci Boy

Pierwszy Raz na rozmowe

46 postów w tym temacie

Witam jestem nowy na stronie przejde do tematu

W Maju kończe 18 lat więc za 3/4 tygodnie chce jechać na rozmowe do Warszawy wypełnie wniosek ITD. Chcę wyjechać w Październiku na 2 miesiące chce wrócić przed świętami denerwuję sie na temat rozmowy. Od dziecka moim marzeniem jest jechać do Nowego Jorku pozwiedzać nie pracuje nie chodze do szkoły rodzice chcą mi zrobić prezent na urodziny i chcą mi opłacić wyjazd więc o pieniądze sie nie martwie chce was zapytać Forumowicze jakie mam szanse dostania wizy turystycznej? Prosze was o odpowiedź strasznie sie denerwuję

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Może być ciężko, zaraz masz 18 lat, a nic cię w Polsce nie trzyma (szkoła, praca), oprócz rodziny. Nie chcę cię straszyć, ale swoją wypowiedź uformowałem na podstawie setek przeczytanych tematów z odmową. Ale szanse zawsze masz, tylko musisz przekonać konsula, że wrócisz, tylko chodzi o to że za dużo nie masz argumentów na to. Odmowę dostaje sie w szczególnych przypadkach np. przedłużony wyjazd, karalność. Szanse masz, choć musisz pomyśleć co sensownego trzyma cię w Polsce. Nie stresuj się, tylko odpowiednio podejdź do tego. 

Edytowane przez Cryptoniczny
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No a jak ten wyjazd zamierzasz pogodzic ze szkola? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Do szkoły nie chodze nigdy nie miałem problemów z prawem a wrócić to wróce na 100% ponieważ nie chce zostawić całej swojej rodziny a tu chce tylko jechać na wakacje a jakbym powiedział że chce jechać do mojej dziewczyny z dalekiej roddziny nazwisko mamy takie same chciałbym sie w konću spotkać z nią tylko prosze napiszcie mi czy jak powiem gdzie mieszka i jejk imie nazwisko czy oni będą dzwonić do nich czy tylko sprawdzą?

Edytowane przez Gucci Boy
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej powiem im tylko o wakacjach jak nie dostane umówie sie jeszcze raz na rozmowe

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak będzie widać ze cel masz inny bo ukrywasz to wizy nie otrzymasz. Dwa miesiące i padnie pytanie co będziesz robić przez ten czas.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej powiem że chce jechać na miesiąc i wrócić do rodziny o dziewczynie nic nie powiem powiem o wakacjach wiem dużo gadam ale jestem strasznie zestresowany bardzo bardzo zależy mi na dostanie wizy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bez pytania powiedziales po co lecisz. Tak dużo mówisz,chcesz dostać wizę a czasami jest tak ze takie osoby jak Ty wychodzą bez wizy. Bo jedno mówisz i zachowanie mówi coś innego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnie pytanie jak będe sie zachowywał normalnie bez podejrzeń i powiem że chce jechać na wakacje na miesiąc i wrócić do polski waszym zdaniem dostane wize?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a masz plan sensowny do zwiedzania . Bo samo ze chce i będę zwiedzać to może okazać się za malo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak mam chce zwiedzić wszystkie ważne obiekty w Nowym Jorku Times Square ITP

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ważne i te z przewodników to dwa tygodnie starczy. Pomyśl trochę nad tym co i ile czasu chcesz zwiedzać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chce zwiedzić Muzea Central Park takie tam jeszcze jedno jak już dostane wize to na ile dostane i w ciągu ilu tygodni/miesięcy musze tam jechać i wrócić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W terminie waznosci promesy. która otrzymasz w ambasadzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie wie, na ile dostaniesz.

Dobrze by było, żebyś wyjechał na tyle, ile deklarowałeś przy staraniu się o wizę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na granicy dostajesz właściwy pobyt i ten może być od paru tygodni do max 6 miesięcy. A to co dostaniesz z Konsulatu to wklejka w paszporcie jest ważna od np 1 miesiąca do max 10 lat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wam bardzo za czas i odpowiedzi wrazie coś jak będe was potrzebował będe pisał Pozdrawiam!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Gucci Boy napisał:

"W Maju kończe 18 lat"

"Chcę wyjechać w Październiku na 2 miesiące"

"denerwuję sie na temat rozmowy"

"nie pracuje nie chodze do szkoły"

Biletu do Sosnowca byś nie dostał, gdyby pani z kasy to przeczytała. Ale życzę duuużo szczęścia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez spiny Człowieku zawsze można spróbować jak nie za pierwszym razem to spróbuje za drugim

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam faceta który nie dostał za szóstym podejściem. Wiesz że można kogoś ocenić tylko po doborze słów jakich używa? Człowieku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pożyjemy zobaczymy musze być opanowany i sie nie stresować rozmową

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, Gucci Boy napisał:

Pożyjemy zobaczymy musze być opanowany i sie nie stresować rozmową

Więc będziesz się zmuszał do określonych zachowań? Błąd. Na tym się wyłożysz. Idź na rozmowę na luzie, z góry olewając to co usłyszysz na koniec.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oto właśnie mi chodzi luz spokój i opanowanie będzie stres na pewno ale podejde do tego na luzie dzięki sa odpowiedzi pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powodzenia i daj znać jak poszło :) 

Kiedy planujesz iść na rozmowę?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz przed świętami

0