Skocz do zawartości

Ponowny wjazd do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chciałabym pojechać do Meksyku z przesiadka w Usa oczywiscie mam wize ale miesiac temu z tamtad wrociłam czy nie robi to problemu jakk ponownie bede przekraczać granice usa nawet jesli chodzi o przesiadke i czy gdy po kilku miesiacach bede chciała wrocic na wakacje do Usa na kilka miesiecy nie bedzie to robic zadnego problemu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo tam byłaś? Na ile zadeklarowałaś na granicy pobyt? Czy dotrzymałaś go? Jeśli nie było jakiś ewidentnych "fauli" z twojej strony powinno być wszystko OK. W przypadku przesiadki powinno być bez problemu. Każda Twoja wizyta w USA i wylot "o czasie" uwiarygadniają Ciebie. Więc jeśli za kilka miesięcy przylecisz do USA ta wiarygodna historia podróży będzie działała na Twoją korzyść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Stary chlop a wierzy w bajki o zwiedzaniu. Tu chodzilo calkiem o co innego ale jest przed 23 godzina wieczorem wiec nie powiem.. Moze dzieci czytaja?;)

Boje sie zapytac jaki wiek juz kwalifikuje to bycia starym Andy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ilon napisał:

Boje sie zapytac jaki wiek juz kwalifikuje to bycia starym Andy :D 

W tym przypadku akurat nie mialem na mysli ilosci lat lecz czegos co mozna nazwac doswiadczeniem zyciowym. Bywa ze dwudziestolatek wie o zyciu wiecej od czterdziestolatka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...