Skocz do zawartości

Milex

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

Ostatnie wizyty

49 wyświetleń profilu
 1. Z tego co obserwuję to nie ma reguły, w poprzednich latach było to chyba bardziej spięte czasowo z numerami w biuletynie. Analizując poprzednie lata i numery ludzi którzy pisali swoje częsciowe numery, miesiace wizyt i to co podane w biuletynie - myslalem ze bedziemy miec rozmowe w lutym. 18050 to byl w maju w zeszłorocznej edycji, wiec obstawiam czerwiec.
 2. Wysłaliśmy dokumenty 15 listopada. Myślę, że w pierwszym roku tego e-procesowania nie ma jakiś sztywnych reguł kto ile będzie czekał. A biuletyny - nie wiem w zasadzie o co pytasz, bo wszystko idzie zgodnie z tymi co ogłaszają. Jeśli Twój numer jest POWYŻEJ cut-off to nie masz co liczyć, na wydanie wizy w danym miesiącu, bo nie jest przewidziana dla tego numeru. Ktoś wcześniej pisał, że dany cut-off oznacza, że będą obrabiać twoje dane - ale w naszym przypadku jest szybciej, być może dlatego, że szybko wyslaliśmy DS260.
 3. Info odnośnie interview nie idzie z KCC, tylko z @state.gov
 4. Cześć wszystkim, Dla zainteresowanych: UE9XXX, termin rozmowy 18 marca (DS260 składany od razu w maju).
 5. Wysłaliśmy wszystko po polsku i dostaliśmy info z KCC, że wszystko jest ok. Więc albo czegoś nie dosłałeś, albo w złej jakości/formacie.
 6. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd z tymi tłumaczeniami. Jest wyraźnie zaznaczone w mailu, że dokumenty mają być w języku angielskim lub urzędowym państwa w którym składamy wniosek - więc jeśli składacie wniosek w Polsce to nic nie trzeba tłumaczyć... All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations.
×