Skocz do zawartości

Pozwolenie Na Prace-czas Oczekiwania?


szelmagda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy później...

Czas oczekiwania jest przewaznie taki jak mowicie... ja , niestety , czekam juz 117 dni na EAD :) To, co moglam zrobic w tej sprawie-zrobilam; wczoraj ponownie zadzwonilam do USCIS i poprosilam o polozenie tzw. "service request" na moje EAD.

Tak jak Karina juz wspominala otrzymanie RFE spowalnia proces starania sie o GC (nawet jesli jest on-RFE- spowodowany nie z waszej winy). Osobiscie otrzymalam RFE (dot I-485-> podobno nie zalaczylismy W-2`s mojego meza-w co nie wierze, poniewaz byly one zalaczone razem z jego "tax form" i w 100% wiem, ze WYSLALAM im KOMPLET dokumentow!) i obecnie czekamy na dalszy rozwoj sytuacji ... Mam tylko nadzieje, ze juz wkrotce uslyszymy cos dobrego w sprawie mojego EAD-> poniewaz "girl gotta work" :lol: !!!!!! Normalnie tyle zmarnowanej energii i talentu , ze az wstyd! ;)

Zycze powodzenia i pozytywnego zalatwienia spraw!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekalam 3 miesiace

"girl gotta work"

Pamietam jak mi sie wtedy do pracy spieszylo :) i rozumiem

Ale uwierz doswiadczonym imigrantkom i poodpoczywaj sobie jeszcze troche:)

Jak juz pojdziesz do pracy i dostaniesz te 15 dni urlopu z chorobowym to bedziesz mazyc o paru dniach wolnego :lol:

ok, wiem , wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekalam 106 dni bez RFE. Mam nadzieje, ze service request pomoze!

Ja rowniez!!!! Dziekuje Ella! ;)

Ja tez czekalam 3 miesiace

Pamietam jak mi sie wtedy do pracy spieszylo :) i rozumiem

Ale uwierz doswiadczonym imigrantkom i poodpoczywaj sobie jeszcze troche:)

Jak juz pojdziesz do pracy i dostaniesz te 15 dni urlopu z chorobowym to bedziesz mazyc o paru dniach wolnego ;)

ok, wiem , wiem :lol:

Wierze na slowo KW i poczatkowo tlumaczylam sobie wlasnie w ten sposob->jako dluzsze wakacje. Jednak troszke niecierpliwe (czy cos? ;) ) stworzenie ze mnie i przeokropnie rwe sie do pracy (normalnie o Meliske sie prosi :D ). Nie moge sie juz doczekac momentu otrzymania EAD mimo tego, ze wiem, ze pierwsze podejscie do "misji- job hunt" bedzie trudne i zapewne nie tak satysfakcjonujace jakbym sobie tego zyczyla. Zwlaszcza w obecnych warunkach panujacych na rynu pracy (i nie tylko :P ). Ale co tam, pierwsze sliwki robaczywki, wiec bedzie OK! ;)

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...