Skocz do zawartości

Slub, Papiery....


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

przeciez ja nikogo nie zmuszam tylko radze a w zasadzie to jedynie wyrazam swoja opinie a jak ludzie

beda robic to mnie to dynda i powiewa - jackie nie mysl ze pozjadalas wszystkie rozumu i jestes specjalistka

w zakresie imigracji bo na nikim wrazenia nie robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigguy, walnąłeś jak chory w kubeł. Jackie pomaga za darmo, bezinteresownie, a to że uważa się za specjalistkę od prawa imigracyjnego, dopowiedziałeś sobie sam. Ty wypełniłeś sobie papiery sam. I co, myślisz, że zrobiłeś na kimś wrażenie? Nie - to znaczy, że masz prostą sytuację imigracyjną. Inni nie mają, powiem nawet, że większość ludzi w procesie otrzymywania GC natrafia na większe lub mniejsze problemy (terminologiczne, formalne, językowe) i po są prawnicy, by przeprowadzić tych ludzi przez ten proces. W końcu najważniejsza jest GC - jej szybkie otrzymanie powinno być priorytetem i jeśli ktoś nie ma kłopotu, że odrzucili mu papiery, że trzeba było wznawiać sprawę, tracić miesiące na RFE, to mi to rybka. Nie pisz jednak, z łaski swojej, że KAŻDY może wypełnić sobie papiery, bo to bzdura i może kogoś kosztować nieotrzymanie GC, a przynajmniej znacznie cały proces wydłużyć.

P.S. Zdarli z ciebie straszliwie za medical (300 USD??). Ja za szczepienia, próby tuberkulinowe i ogólne badanie fizykalne zapłaciłam połowę tego, a wszystko załatwiłam w ciągu dwóch wizyt (druga - kontrolna prób tuberkulinowych). Namiary na taniego i szybkiego doktora dostałam od mojego, a jakże, prawnika imigracyjnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ja nikogo nie zmuszam tylko radze a w zasadzie to jedynie wyrazam swoja opinie a jak ludzie

beda robic to mnie to dynda i powiewa - jackie nie mysl ze pozjadalas wszystkie rozumu i jestes specjalistka

w zakresie imigracji bo na nikim wrazenia nie robisz

Licz sie ze slowami kolego. Tu nie jest speluna gdzie mozesz sobie wygadywac co Ci sie podoba na temat takich czy innych uzytkownikow. Tu jest miejsce do dyskusji. Nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. A na tematy imigracyjne to Jackie ma duzo wieksza wiedze od Ciebie (i robi to wrazenie na wielu osobach) i w zadnym momencie sie nie wywyzsza (czego nie mozna powiedziec o Tobie). Jesli jestes taki zaradny to pomgaj ludziom wypelniac dokumenty za pieniadze - kto Ci broni? Na pewno bedziesz mial sporo klientow. I ja dalej nie moge wyjsc z podziwu jak opisales, ze sam sobie zmieniles adres przez internet i wcisnalas 'submit'. WOW. To sie nazywa specjalista. ;)sam chocby jakis czas temu zmienialem adres i wypelnialem to na sieci a potem tylko "submit" i wszystko zalatwione

Jak widac z Twoich wypowiedzi to jedyne czym sie przechwalasz to jaki Ty jestes super zaradny, madry i jakie to wszystko jest dla Ciebie latwe. Ciekawe czy takie slowa robia na kims tu wrazenie? Wydaje mi sie, ze nie. A wyrazenia, ze mi to "dynda i powiewa" swiadcza o Twojej wysokiej kulturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze co po niektorym sie cisnienie podnioslo

ja sie za specjaliste wcale nie uwazam i nigdzie tak nie napisalem - wiec nie rozumie tego stwierdzenia a jesli jackie ma wieksza wiedze na temat imigracyjne to bardzo dobrze mnie to ani ziebi ani parzy - mnie juz to poprostu nie interesuje

przeciez ja jedynie wyrazam swoja opinie bo wszyscy sie za bardzo goraczkuja tymi prawnikami i ta cala gc - a to nie jest tego warte -

karina gadasz jak za komuny - za bardzo sie przejmujesz - wyluzuj sobie a z ta kultura to juz w ogole zes wyjechala - gryps jakis od razu musi swiadczyc o niskiej kulturze - hahahhaha nie rob scen prosze cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja badzo doceniam ludzi, ktorzy pomagaja innym. Ja nie znam sie na prawie imigracyjnym, moze odrobinke to co wyczytalem, sam doswiadczylem itp. i w tym moge sie wypowiedziec.

Za to czesto staram sie pomagac ludziom odnosnie sprzetu komputerowego, bo to moja specjalnosc. Wiele razy dzwonili do mnie klienci z problemem, ktory dla mnie byl prosty do rozwiazania i w sumie bylo by mi glupio jechac do faceta ze Staten Island na Greenpoint aby zrobic cos w 10 minut i skasowac go $50 lub wiecej jak niektorzy robia, wiec po prostu mowilem mu przez telefon "co i jak" no i zrobione. Wiem ze moze jestem naiwny, bo normalnie powinienem jechac i skasowac klienta, no ale kasa to nie wszystko.

Co do prawnikow i problemow imigracyjnych, no to jest roznie. Sam korzystalem raz z uslug prawnika i zaplacilem $2000 chociaz sadze iz moglem to zrobic sam, to tak do konca nie wiem czy wiedzial bym jak dobrze sformulowac te pisma i gdzie dokladnie je wyslac, na jakie paragrafy sie powolac itp. Moja sytuacja jest jaka jest i wiem iz jesli bede mial jakies problemy z uzyskaniem obywatelstwa to pewnie tez sie zglosze do prawnika, bo to sa priorytetowe sprawy i pieniadze na takie zeczy ma sie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz sie ze slowami kolego. Tu nie jest speluna gdzie mozesz sobie wygadywac co Ci sie podoba na temat takich czy innych uzytkownikow. Tu jest miejsce do dyskusji. Nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. A na tematy imigracyjne to Jackie ma duzo wieksza wiedze od Ciebie (i robi to wrazenie na wielu osobach) i w zadnym momencie sie nie wywyzsza (czego nie mozna powiedziec o Tobie). Jesli jestes taki zaradny to pomgaj ludziom wypelniac dokumenty za pieniadze - kto Ci broni? Na pewno bedziesz mial sporo klientow. I ja dalej nie moge wyjsc z podziwu jak opisales, ze sam sobie zmieniles adres przez internet i wcisnalas 'submit'. WOW. To sie nazywa specjalista. :lol:sam chocby jakis czas temu zmienialem adres i wypelnialem to na sieci a potem tylko "submit" i wszystko zalatwione

Jak widac z Twoich wypowiedzi to jedyne czym sie przechwalasz to jaki Ty jestes super zaradny, madry i jakie to wszystko jest dla Ciebie latwe. Ciekawe czy takie slowa robia na kims tu wrazenie? Wydaje mi sie, ze nie. A wyrazenia, ze mi to "dynda i powiewa" swiadcza o Twojej wysokiej kulturze.

tak sobie właśnie przeglądam to forum i aż mi się wierzyć nie chce, że ludzie wypisują takie obrażliwe rzeczy. Jest tutaj mnóstwo osób, które znaja sie na rzeczy i świetnie fachowo służą pomocą. Jeśli jestes na tym forum, tzn że szukasz pomocy i nikomu łaski nie robisz że się tutaj pojawiłeś. Więc miej trochę szacunku kolego i koleżanko " z Ukrainy "

A wam prawnicy radzę, nie przejmujcie się i skoro ktoś sie do was tak odnosi, taka osoba nie jest warta waszej pomocy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...