Skocz do zawartości

Mathematics Placement Examination


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, widzę że prawdopodobnie wybierasz się do Triton.... ja niedługo chcę zdawać placement test do Oakton w Des Plaines i tam są organizowane workshopy przygotowujące do matmy, łącznie 4 dni po 5 godzin. Łączny wydatek $100. Wydaje mi się że w Triton też powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pielęgniarstwo, chcę zostać RN, a jak los będzie łaskawy i znajdę czas, to pójdę dalej (naturalnie już nie na Triton, ale na ich campusie jest oddział Benedectine University, gdzie mogę za pół ceny zrobić BSN, o ile nadal będę mieszkała w district). Skończyłam właśnie kurs CNA, teraz czas na podwyższenie kwalifikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jackie. :) Co do BSN, to rozejrzyj sie najpierw za jakims bridge program dla osob z RN, ADN i BA/MA z innego przedmiotu. Sa to programy bezposrednio RN-MSN. Oszczedzasz czas, pieniadze i otwierasz sobie droge do APN. Ja tak planuje zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałam już pod uwagę taką możliwość, tym bardziej że namawiała mnie do tego jedna z wykładowczyń, która pracuje w Rush Hospital - jest to klinika przy której jest uniwersytet. Szpital znam b. dobrze, bo mają jeden z najlepszych oddziałów ortopedycznych w USA, a z racji choroby synka sie tym interesuję.

Oferują możliwość zrobienia kursu online, tzw. z tego co wiem wiele wykładów można zrobić online, całości się oczywiście nie da. Przyznaję że mnie to kusi, bo odpadają dojazdy, w Chicago wielce upierdliwe z powodu masakrycznych korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, jestem pelna podziwu bo wiem ze nie latwo jest uczyc sie, pracowac, prowadzic rodzine. Mi sie wydaje, ze kierunek wysoko wykwalifikowanej RN jest swietny w Stanach, otwiera bardzo duzo mozliwosci, dobre pensje, i bardzo przyszlosciowy. Sama przypominam mojej corce ktora teraz jest na studiach - zeby brala pod uwage kariere RN w razie gdyby sie rozmyslila/nie dostala do med school.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia, nas przyszłych pielęgniarek jest więcej, mamy nawet własny wątek na forum :)

No będzie trudno przez parę lat, ale dam radę. Masz rację że zawód jest bardzo przyszłościowy, w każdym razie ja czytałam, że prawdopodobnie przez następne 20 lat "popyt na pielęgniarki" (zwłaszcza wyspecjalizowane) będzie wciąż wzrastał i kłopotu ze znalezieniem pracy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...