Skocz do zawartości

Usa - Jak Tam Faktycznie Jest?


alien5551

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze ciekawiły mnie stany i rózne rzeczy sie o nich słyszało :) Chciałem wiedziec jak tam faktycznie, jest ile prawdy jest w opiniach ludzi, którzy przechwalaja ten kraj chocby dla zasady, jak wyglada tam życie obywatela a jak imigranta. Słyszałem też opinie że jest tam koszmarnie w tej chwili byc imigrantem i dzieją sie rzeczy, które do głowy by mi nie przyszły... CZY faktycznie tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Życie obywatela może być b. nieciekawe, a życie imigranta super - to zależy od tego jakie się ma wykształcenie, czy ma się poszukiwany zawód, czy zna się dobrze język itp.

Naturalnie nie piszę w tej chwili o nielegalnych imigrantach, dla nich jest coraz gorzej (podobno).

Wiele zależy od tego jakie sie ma oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się w stu procentach z Jackie.

Sam chciałbym dodać, że wiele zależy również od tego gdzie mieszkasz i jakie masz ambicje. Miejsce zamieszkania naprawde moze duzo zmienic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda zawsze lezy po srodku bo ani nie jest tak zle ani tez tak dobrze..

To tez dotyczy osob ktore sie spotyka na swojej drodze,znam przypadki ze ktos spotkal super osoby i aby jak najwiecej takich bylo na tym swiecie ale sa przypadki ze spotkasz takie ze wtedy zastanowisz sie czy tacy sa naprawde ludzie ,ze moga byc az tak zli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np wielu Polakow sadzi ze jak Amerykanin sie usmiecha i jest mily to Nam pomoze oraz okaze tzw serce a to jest zycie w USA i powstaja takie male nie domowienia potem ,wazne aby o tym pamietac ze nie zawsze ten kto sie usmiech poda Nam reke .Napisalem o jednym z nich bo tych roznic troche jest.

ps co jest wazne to po co tam lecisz,z czym lecisz oraz jakie masz wyobrazenie o tym miejscu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli rozumiem że tam każdy sie do drugiego usmiecha a jak ktoś tego nie robi to jest od razu 'eliminowany' tak?

Gadałem kiedyś na jednym forum z kimś , kto mi mówił że US jest naprawde przereklamowane i polacy, którzy ztamtąd przyjeżdzaja z zarobku to często chwala bo tak wypada, a w rzeczywistości często dzieją sie tam rzeczy o jakich by nikt nie mówił, że życie imigranta jest naprawde koszmarne , a to co widzimy na flilmach to absolutne mity, ale nie dopowiedział mi o co tak odkladnie mu chodziło bo sie jakoś kontakt urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od indywidualnych preferencji i oczekiwan, z mojego punktu widzenia jest lepiej niz w Europie - moj byly szef z Chicago (ktorego nie bardzo lubilem, delikatnie mowiac) powiedzial: "USA bedzie jeszcze dlugo istnialo, gdy Europa zdechnie z glodu" - mocno powiedziane - ale cos w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...