Skocz do zawartości

Mozliwosci Emigracji?


mistral

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gucio znam osoby ktore znaly podstawy francuskiego i dostaly sie przez ta Prowincje bo sie okazalo ze chca tam zyc i uczyc sie jezyka a to duzo daje na takiej rozmowie :) a do tego mialy poszukiwany zawod oraz doswiadczenie.Teraz Kanade takie wlasnie osoby interesuja i moze byc tak ze ktos majac zawodowe wyksztalcenie szybciej sie tam dostanie niz ten z wyzszym ktory zawod jest malo poszukiwany.

Bo jesli sklada sie papiery na program federalny (skilled worker) to tam moga wymagac egzaminu a czasami wystarczy cos napisac w Ambasadzie i to wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tam tak źle jak "mówisz" to po jakiego grzyba tam siedzisz :)

Tak samo jest z moją rodzinką-płaczą że im źle ale jak słyszą o powrocie do polski to zmieniają temat.A w/g mnie to typowa zmyłka czyli nie chcą żebym ja się tam pchał.

Pierdzielisz kolego bez sensu. Jak tak strasznie chesz do ameryki to przyjezdzaj, miejsca tutaj starczy i dla ciebie i dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechalam bo chce by moje dzieci mialy szanse na lepszy start. Wyjazd do USA albo Kanady tez jest dla nich, im chce zapewnic przyszlosc.

Jak to jest twoj prawdziwy motyw to sie dobrze zastanow. Dzieci nie bede znaly zadnej rodziny, zadnych kuzynow, cioci czy wojkow, bo wyjazd do polski raz na kilka lat nie pozwoli im za bardzo ich pamietac czy nawiazac blizszych kontaktow. Babcie i dziadkow beda znac z rozmow telefonicznych. Nauka tutaj tez nie jest tania i wiele roznych innych niespodzianek cie bedzie czekac.

Do tego ty nie bedziesz mial nikogo z rodziny zeby tobie pomogl, a dzieci na przyklad choruja a ty nie zawsze mozesz wziazc wolne z pracy.

Jest wiele takich maly rzeczy o ktrych sie nie mysli wyjezdzajac.

Fakt, co im dasz to dwa paszporty, ktore otworza im polowe swiata.

Uwierz mi nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielisz kolego bez sensu. Jak tak strasznie chesz do ameryki to przyjezdzaj, miejsca tutaj starczy i dla ciebie i dla mnie.

Może i się mylę co do Ciebie,ale w większości wypadków jest tak jak piszę.

Masz rację chcę wyemigrować i jestem w trakcie załatwiania dokumentów ale niestety nie jest to takie proste jakbym chciał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mieszkam w stanach i widze co sie dookola dzieje, wlacznie z trzema komuchami startujacymi na prezydenta...... Pomieszkacie troche dluzej w usa to troche wam sie oczy otworza na to w jakim kierunku sie tutaj wszystko toczy.... Zeby nie bylo niejasnosci, tutaj gdzie mieszkam to polakow jak na lekarstwo.

max321, ja mieszkam bardzoooooo dlugo tu i chyba dluzej od Ciebie i powiem Ci jedno bzdury piszesz.. Jezeli Ci nie pasuje to wracaj tam do dobrobytu.. Za kare tu nie jestes i na sile Cie nikt tu nie trzyma.. Droga wolna, jestes wolnym czlowiekiem sam o sobie decydujesz.. Widocznie jest Ci OK bo bys dawno powrocil do Europy lub masz inne ku temu powody ktore Cie trzymaja w tak zlym " 3 kategorii kraju "...Masz problemy to wyladuj je w inny sposob, bo twoja odpowiedz nic nie wnosi w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest twoj prawdziwy motyw to sie dobrze zastanow. Dzieci nie bede znaly zadnej rodziny, zadnych kuzynow, cioci czy wojkow, bo wyjazd do polski raz na kilka lat nie pozwoli im za bardzo ich pamietac czy nawiazac blizszych kontaktow. Babcie i dziadkow beda znac z rozmow telefonicznych. Nauka tutaj tez nie jest tania i wiele roznych innych niespodzianek cie bedzie czekac.

Do tego ty nie bedziesz mial nikogo z rodziny zeby tobie pomogl, a dzieci na przyklad choruja a ty nie zawsze mozesz wziazc wolne z pracy.

Jest wiele takich maly rzeczy o ktrych sie nie mysli wyjezdzajac.

Fakt, co im dasz to dwa paszporty, ktore otworza im polowe swiata.

Uwierz mi nie ma nic za darmo.

Tutajw Uk mieszka moja mama, siostra z rodzina i brat. Wiec moje dzieci znaja z zasadzie tylko ich. Moje rodzenstwo tez sie zbiera tu zostanie mama z ojcem. Nastepnie, rodzina mi nie pomaga w niczym nawet gdy dzieci sa chore wiec zadnej straty nie widze. A te dwa paszporty to bardzo duzo.

Angielski mam opanowany ( studiuje prawo i pracuje) moj pan angielski i zulu ? ;) i mamy wyksztalcenie wiec jest jakis zalazek.

Rozgladamy sie powoli i chyba jednak decyzja pada na Kanade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie czytac ze zrozumieniem zanim zaczniesz cos pisac. Nie pisze ze stany sa juz krajem trzeciej kategorii ale ze w tym kierunku sie staczaja. Po wyborach w przyszlym roku zacznie sie socjalizm, a za 15 lat jezykiem urzedowym bedzie hiszpanski.

Raczej nie bo w USA nie ma języka urzędowego. ;)

max321, ja mieszkam bardzoooooo dlugo tu .

a można spytać ile? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie czytac ze zrozumieniem zanim zaczniesz cos pisac. Nie pisze ze stany sa juz krajem trzeciej kategorii ale ze w tym kierunku sie staczaja. Po wyborach w przyszlym roku zacznie sie socjalizm, a za 15 lat jezykiem urzedowym bedzie hiszpanski.

O to Twoja wypowiedz:

"A ja radze jechac do Polski bo w USA sie robi trzeci swiat. W Polsce jest teraz ameryka i to co bylo tutaj kiedys juz nie wroci... "

Wiec przeczysz sam sobie, MALKONTECIE. Mam nadzieje,ze rozumiesz slowo malkontent..Bo to pasuje do Ciebie jak ulal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...