Skocz do zawartości

Mozliwosci Emigracji?


mistral

Rekomendowane odpowiedzi

A co tutaj jest takiego miodem plynacego? Jak sie slucha co wyrabiaja w rzadzie to chcialoby sie przy[beeep]ic jednej czy jednemu z drugim. Wszyscy demokraci tacy sami. Najlepszy przyklad z tymi calymi przesluchaniami szefow koncernow naftowych, najpierw im pozabraniaja wiercic gdziekolwiek w stanach, ponakladaja pelno obostrzen ze wzgledu na srodowisko a potem narzekaja ze olej drogi. Wymysli sobie "global fucking warming" a my placimy za to wszystko... A te tutaj placa 4 razy wiecej za benzyne niz 5 lat temu, placza ale dalej na nich glosuja, bo w glowie dwie szare komorki na krzyz...

Taki sam syf jak w polsce, tylko polska mimo wszystko sie jeszcze rozwija, stany to juz tak srednio...

A co do powrotu to moze jeszcze wroce, ale jeszcze nei teraz. Mi tam wszedzie bedzie dobrze.

wiesz ile kosztuje 1 litr benzyny w Polsce?;) chyba nieee...taka uniwersalana 4,75zł.../ czyli ok 2, 30$ za jeden litr/

przelicz to sobie proszę, a potem pisz swoje wypociny...

Byłam u męża w Stanach ostatnio w maju i ciągle nadziwic sie nie mogę co można kupić za 100$ w sklepie spożywczym...z koszyka mi się wysypywało, natomiast w Polsce za 200zl/czyli 100$/ kupisz naprawdę niewiele, a zarobki nasze nie ma co porownywac...wiec jak Ci tak zle w USA wracaj proszę do Polski i zyj sobie szczesliwie.

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za pierwszy post w tym tonie, ale zezlilam się z tym "trzecim światem";).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczow

Przeszukujac internet staram sie znalezc informacje jak moge zorganizowac wyjazd emigracyjny do Usa.

Zyjemy w Londynie od paru lat, ja studiuje zaocznie prawo i jestem samozatrudniona ( komis samochodowy) , dzieci chodza do szkol a moj partner pracuje w fabryce produkujacej leki jako mechanik-fitter.

Ja polski paszport, on paszport poludniowej afryki.

Zamierzamy w przeciagu dwoch lat wyjechac z Europy i moim kierunkiem sa Stany albo Kanada, aczkolwiek ze wzgledu na dzieci ktore musza chodzic do szkol odpada jakakolwiek metoda wyjazdu na "dziko".

Poszukuje rzetelnych informacji jak moge takowy wyjazd zorganizowac, na dzien dobry odpada sponsorowanie przez rodzine poniewaz rodzina ktora jest juz w Usa calkowicie odciela sie od pozostalych. Na ktora wize moglibysmy zlozyc aplikacje tak by zapewnic dzieciom od razu dostep do szkolnictwa, mojemu partnerowi prace a mi prace i studia (zaoczne). O ile bedzie mozliwosc studiowania (koszt).

Z gory dziekuje.

mieszkam w stanach wiele lat,czesto odwiedzam kanade mam tam krewnych i znajomych .Zdecydowanie polecam kanade ,

zreszta jesli chodzi o przepisy imigracyjne kanada ma bardzo zdrowe ze tak powiem i emigracja jest stosunkowo prosta.

Natomiast jesli chodzi o zycie tam ,absolutnie wspaniale tak ze do kanady ,jedyny mamkament

dlugie sniezne zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...