Skocz do zawartości

Czego To Ludzie Nie Wymysla


karina

Rekomendowane odpowiedzi

Oto sytuacje z jakimi mialam do czynienia (dla poprawy humoru) :( PISOWNIA ORGINALNA ZACHOWANA

1. "Chce przedluzyc wize turystyczna, ale ta wczesniejsza wygasla mi w grudniu 2006. No ale jak im nie wyslemy tej malej karteczki (autor ma na mysli I-94) to przeciez sie nie polapia w immigration, ze juz jestem nielegalnie".

2. " Chce przedluzyc pozwolenie na prace, ktore wygasa mi w lutym 2009. Na moje pytanie po co ten czlowiek sie tak spieszy uslyszalam: Bo ja nie powiniem byl wcale zadnych dokumentow skladac, wiec jak sprawdza moje dokumenty i zamkna sprawe to nic nie bede mial, a tak jak przedluze pozwolenie na prace to choc prawo jazdy bede mial"

3. Rekordzista ubiegajacy sie o obywatelstwo - 10 niezdanych egzaminow.

4. Forma G-325a - aplikant na pytanie "miejsce gdzie mieszkaja rodzice" wpisal: grave.

5. Forma G-325a - na pytanie " citizenship" odpowiedz byla : New Jersey

6. Forma N-400 - "employer": contractor (na kesz)

7. Forma I-130- pytanie "gdzie bedziesz ubiegal sie o legalizacje pobytu - miasto i stan" : doesn't matter

8. Forma I-131 pytanie kiedy planujesz wyleciec i na jak dlugo: 12/25/2008 1 week (a na osobnej kartce "powod wylotu": grandmother's funeral)

9. Forma I-864 pytanie o zarobki na rok: $250

10. Forma I-864 pytanie o majatek dodatkowy (assets) - wpisana kwota plus dopisane recznie objasnienie: $650 (engagement ring with diamond)

11. Forma N-400 pytanie o podroze: Canada - 2 hours

12. Forma I-485 pytanie o przynaleznosci do roznych grup, partii itd: I have a membership in the gym and in the library.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...