Skocz do zawartości

Wiza Emigracyjna Eb3.


rav

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie, ze powodem dyskusji bylo pytanie kto ustala interview i mialas racje mowic, ze robi to NVC, ale rownoczesnie podalas powody, ktore - jak slusznie zauwazyla Jackie - nie sa odbiciem rzeczywistosci. Dawniej tak bylo, ze Ambasada nawet nie majac roznych dokumentow ustalala interview i szlo to dosc sprawnie, choc nie bez roznych przekretow ;)

Jackie nie rozwijala tematu, a napisala prawde i nie czepiala sie - jak to nazwalas "glupich szczegolow" tylko czepila sie czegos co ma znaczenie, bo w tym temacie nie ma 'glupich szczegolow'. Jesli ktos uwazasz, ze napisalas "glupie szczegoly" to ich nie pisz, bo sa tu osoby, ktore zasugeruja sie tym co napisalas. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze mialas 100% racji mowiac, ze konsulat appointmentow nie ustala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku Jackie glownym powodem dyskusji nie byly moje powody jakie napisalam tylko sam fakt jak jest rzeczywiscie ale ty jak zawsze potrafisz rozwinac temat w kazdym kierunku czepiajac sie glupich szczegolow i niekonicznie to zawsze jest potrzebne.

Nie było moim zamiarem Ciebie obrazić. Moja wypowiedź odnośnie tego jakie znaczenie ma kto ustala termin skierowana była do wszystkich (użyłam słowa "was"). Z tego co mi wiadomo, fakt że obecnie jest to NVC niewiele zmienił jeśli chodzi o czas oczekiwania na rozmowę. Napisałam też że trwa to od niedawna, stąd osoby które miały termin ustalany przez konsulat/ambasadę mogą być tego nieświadome.

Szczegółów nie czepiam się ze złośliwości. Sama nieraz pisałam głupoty, IMO dobrze gdy ktoś to prostuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...