Skocz do zawartości

Emigracja Do Kanady - Cały Proces Przygotowania


xqmichal

Rekomendowane odpowiedzi

arras jak masz zrobic badania medyczne to masz prawie wize w kieszeni a jak masz to Cie do Kanady wpuszcza :)

co do rozmowy to Jej nie bedziesz miec no chyba ze cos nie bedzie tak ale zazwyczaj jak sie dostaje papier na badania to zadnej rozmowy nie bedzie.

mnie tylko jedno zastanawia,jesli masz zrobic badania i masz papiery zlozone przez Warszawe to musisz to zrobic w Polsce .No chyba ze przyslali Ci papiery do USA ze tam masz zrobic badania i tam odbierzesz wize na pobyt staly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6 jeszcze raz wyjasnie, Ci moja sytuacje......

Papiery mam zlozone w Warszawce bo z Buffalo mnie wykopali z powodu, ze jestem w USA nielegalnie!!!!!! Jak bym byl legalnie przynajmniej 1 Roczek to by mi przyjeli w Buffalo!!!!!!!!!!!!

Kazali mi wiec zlozyc wszystko do Warszawy. Zlozylem wiec do Stolicy :) ale tez mnie wykopali bo bylem zakrotki w punktach , mimo ze napisalem im ze czekam na ewaluacje oferty pracy w ichniejszym biurze pracy.

Jak dostalem oferte to wyslalem jeszcze raz wszystkie papierki i bylo to dwa miesiace temu, a tydzien temu dostalem kwity na badania lekarskie z lista lekarzy w Nowym Jorku.

Mysle wiec sobie co z interviev???????.Moj kolega tez dostal odrazu wezwanie na badania, potem kazali mu dostarczyc paszport do ambasady w Warszawie .

Wyslal wiec paszport do kraju rodzicom a oni zawiezli go do ambasadki i wklelili wize.

wszystko trwalo 4 miesiace.

no zabij nie pojme ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...