Skocz do zawartości

I-134 - Affidavit Of Support


Kasia G

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem, jak ten punkt rozumiec. Czy zaznaczac 'intend', i wtedy w pole przeznaczone na rozwiniecie punktu wpisuje.. ?: room & board, health insurance, money..

?

Brzmi to dziwnie, ale z urzednikami sie klocic nie bede. Maz uwaza, ze nalezy wypelnic tak, jak powyzej, ja mysle, ze samo 'przyzeczenie', ze bedzie mnie wspieral itp. jest wystarczajace..

Bede wdzieczna za wyjasnienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przejzalam posty. Przez dluzszy okres czasu nie pamietalam, na ktorym forum zadawalam te pytania, wiec sciagnelam pierwszy affidavit na liscie USCIS.. a tam nie ma nic o tym, ze akurat my go nie skladamy (albo ja nie doczytalam). :)

Czy I-864 mozna zlozyc pozniej?

I czy I-693 mozna zlozyc pozniej?

Bylam pewna, ze w przypadku badan lekarskich dostaniemy zawiadomienie z USCIS, ze musze je zrobic..

(przepraszam za to, ze namieszalam..strasznie mi glupio..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Krysiu.

Zrobilam przeglad forum i zdecydowalam, ze jednak faktycznie powinnismy zlozyc wszystko razem (czyli + I-684 i I-693).

Zapewne tez udaloby nam sie wyslac dokumenty przed 3 pazdziernika (ale nie dostaniemy odpowiedzi z USCIS o otrzymaniu przez nich dokumentow). Czy tak faktycznie bedzie lepiej?

Jestem skolowana, bo od dwoch osob, ktore dostaly GC wiedzialam, ze badan nie robi sie przed zlozeniem dokumentow w USCIS, tylko czeka sie na informacje z ich strony.. czy az tak zmienily sie przepisy w ciagu ostatnich dwoch lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6, nie, te osoby sie ubiegaly o GC w Stanach..

Po kolejnym przegladzie forum doszlam do wniosku, ze jesli nie zlozymy I-693, to pewnie to i nie koniec swiata, ale dostane RFE.

I w zwiazku z tym, mam kolejne pytanie. Czy moge wyslac I-693 po zlozeniu podstawowych dokumentow i ZANIM przysla mi RFE?

ew. jak dlugo (w przyblizeniu) trwa zalatwianie badan, jesli nie ma sie zadnych zaswiadczen z Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...