Skocz do zawartości

Czy Ktos Wie...?


Alicja73

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak dawno wypełnialam papiery facetowi, który przesiedział wizę i NIE skladał I-131 i NIE wniósł za nia opłaty. Ma już GC.

Ale ja kompletnie nie rozumiem, skoro ktos "przesiedzial" wize, to na jakiej podstawie otrzymal GC (no chyba ze podlegal pod 245(i) lub wzial slub z obywatelem)). Przeciez osoby bedace nielegalnie nie maja zadnych szans na otrzymanie GC....?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ale ja kompletnie nie rozumiem, skoro ktos "przesiedzial" wize, to na jakiej podstawie otrzymal GC (no chyba ze podlegal pod 245(i) lub wzial slub z obywatelem)). Przeciez osoby bedace nielegalnie nie maja zadnych szans na otrzymanie GC....?????

Sponsorowała go córka obywatelka. To jest ta sama kategoria, w której są małżonkowie obywateli, darowane są nielegalny pobyt i praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja kompletnie nie rozumiem, skoro ktos "przesiedzial" wize, to na jakiej podstawie otrzymal GC (no chyba ze podlegal pod 245(i) lub wzial slub z obywatelem)). Przeciez osoby bedace nielegalnie nie maja zadnych szans na otrzymanie GC....?????

jesli ktos jest np. nieleganie i wezmie slub z osoba, ktora podlega pod 245(i) to wtedy tez otrzymuje green card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...