Skocz do zawartości

Interview O Gc


anituHa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za niecaly tydzien mam interview o zielona karte. Wlasnie wczytalam sie w zawiadomienie i jest tam wyraznie napisane ze mam przyniezc ze soba m.in akt urodzenia meza. Przy wypelnianiu dokumentow mielismy do wyboru albo zalaczyc akt urodzenia albo ksero amerykanskiego paszportu, przy czym wybralismy obcje druga. Maz nie wie gdzie podzial sie jego akt urodzenia:

Czy jest on konieczny??

Ogromne dzieki za podpowiedz.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtopa. Jutro dzwonimy do tesciowej. Nie wiesz, czy moze byc przynajmniej xero tego odpisu zamiast oryginalu?

Bez orginalnego aktu urodzenia oficer nie powinien zatwierdzic sprawy, kaza Wam doslac dokument(y), potem moze nawet rozpatrza wasza sprawe a jesli nie to czekaja cie pielgrzymki do urzedu gdzie bylo interview itd. itp. Naprawde jest pozniej ciezko jesli nie macie wszystkiego. Znam osoby, ktore nie mialy aktu urodzenia i czekaly na zatwierdzenie sprawy o pol roku dluzej. Szkoda czasu i nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po raz kolejny uratowalyscie mi zycie. Mysle sobie, ze jesli bym nie dostala od Was tak zdecydowanej odpowiedzi to bym sprawe zlekcewazyla. No bo niby czemu przy aplikacji mialam wybor a teraz go nie mam? Mam nadzieje ze wytrzasniemy ten akt spod ziemi, co nie zmieni faktu ze jestem na siebie naprawde zla.

Bardzo dziekuje Jackie i Karino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przypadek czy to moze cos oznacza, ale przy podpunkcie o tym akcie urodzenia meza, na marginesie sa dwie poziome czarne kreski. Moze tymi kreskami chca podkreslic ze tego nie bylo i teraz to chca koniecznie?

Tez mam te kreski, a my wyslalismy akt urodzenia meza, wiec pewnie to nie ma z tym nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec interview przebieglo przemilo, kompletnie nic z listy potrzebnych dokumentow nie bylo potrzebne, ani akt urodzenia meza, ani moj, ani Advance Parole, zadnych podchwytliwych pytan, wyjasniania niejasnosci (ktorych kilka bylo). Trafilismy naprawde na swietna kobitke, a moze to my jestesmy swietni :( Teraz czekam az marzenie imigrantow pojawi sie w skrzynce, a jesli sie pojawi, to w 99% jest to zasluga Wasza i Tego Forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...